Widzialem dzis - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-10-22 23:40:41, pawel_krakow pisze:
Skromne ,czytelne , proste karteczki




i super. proste=dobre i skuteczne.
i koresponduje z ideą łady w ten sposob

moje tez byly proste, ale mniejsze. z prostego zalozenia. Kazdy widzac format wiztowkowy ma jedno skojarzenie: reklama.
a "dziki" format moich karteluszek (niektorzy widzieli) niektorych ludzi mogl zaintrygowac, chocby zeby mysleli: "co to za reklama, taka mala" albo "to za male na reklame, wiec moze przeczytam"
uuuuuuffffffff, sorry, gadam jak jakis marketoid wybaczcie regresje z przeszlosci.... chyba nikogo nie urazilem... he? na wszelki slczaj przepraszam wszystkich zajmujacych sie reklama... ale nie mysleliscie o zmianie zawodu???
  
 
Adasco jeszcze raz zaznaczam jak mozesz podeslij mi te szabloniki bo utracilem je :/ oczywiscie jak dostep bedziesz mial ;]
  
 
Ja tam nie narzekam na karteczki zreklamami - jak zostawie auto w Warszawie na Zurawiej na kilkanaście minut - to potem mam co glądać przez nastepne kilkanaściew minut A jest czasem na co popatrzeć
  
 
No u mnie sa tez czasem ciekawe karteczki zwlaszcza jezeli komus poczebny jest salon odnowy lub masazu
  
 
Cytat:
2003-10-23 00:06:43, pawel_krakow pisze:
Ja tam nie narzekam na karteczki zreklamami - jak zostawie auto w Warszawie na Zurawiej na kilkanaście minut - to potem mam co glądać przez nastepne kilkanaściew minut A jest czasem na co popatrzeć




a swoja droga to ciekawa sxpecyfika nektorych miast...
u mnie tego zljawiska w ogole nie ma...a przeciez nie lezymy na innym biegunie niz wawa czy lublin....
  
 
Adasco to zaluz wycieraczki
  
 
Cytat:
2003-10-23 14:54:19, -VoDz- pisze:
Adasco to zaluz wycieraczki



no coś ty, zeby ukradli?!
to ŁÓDŹ chlopie!!!!
polska transylwania
  
 
Hehe lepsza transylwania niz syberia ;p podlasia
  
 
...kilka zdjec Lad podczas zmagan rajdowych w Estonii.
  
 
Extra - ale...najbardziej mi się podoba oprócz ładzianek udział ciężarowych GAZÓW w tym rajdzie!
U nas by się takie coś przydało - to musi być baaaardzo widowiskowe
Paweł
  
 
Witam,
Ja trochę bardziej w temacie tego wątku....
Widziałem dziś jadąc do pracy "Prezesową Samarkę" (oczywiście nie należy już do Pawła). Pomykała na wspaniałych alu (których nie mogę jeszcze odżałować), wyposażona w naklejki klubowe na tylnej szybie...
Niestety nie nawiązałem kontaktu z jej obecnym właścicielem, ponieważ byłem na podporządkowanej, a po włączeniu się na główną i tak jechałem w przeciwnym kierunku...
Niemniej jednak miło było choć przez kilka sekund popatrzeć na to autko...
A może Pawełku obecny właściciel nie zrywa klubowych naklejek bo myśli nad przyłączeniem się do klubu???
Pozdrawiam.
  
 
A ja będąc w pracy często widuję śliczną 2106. Czerwony kolorek, kompletne wszystkie listeweczki i znaczki, chromy, oryginalne kołpaki - słowem autko prawie jak spod igły. Niestety raczej autko nie pojawi się w naszym klubie bo jeżdzi nią starszy dziadek na działkę (przy Mydlnickiej są ogródki działkowe). Podejrzewam że ma ją od nowości. No ale i tak przyjemnie zawiesić oko na autku w takim stanie.
Andrzej
  
 
Piotruś !
Ale jesteś szcześciarz Ja jej jeszcze nie widziałem od czasu gdy ja sprzedałem...I co ma dalej te felgi???
Paweł
  
 
Ty się Paweł ciesz że poszła w dobre ręce. Ja jak nieraz widzę swoją byłą 2105 to płakać mi się chce: brudna, poobijana, drzwi kierowcy wgniecione już od ponad roku, urwana antena, jakieś wiejskie naklejki, progi pomalowane pędzlem na czarno, jakieś maskotki pozawieszane na lusterku. Słowem zgroza. A kupił ją ode mnie jakiś starszy, wydawałoby się poważny gość. I tak się nią przy zakupie zachwycał - a było czym: silniczek po kapitalce (ale takiej że głowa mała), blacharka 1,5 roku po remoncie, nówka lakierek, nowe reflektory. Nie chce mi się już o tym pisać.
Andrzej
  
 
ja mam podobne odczuca jak widze mojego ex.malucha. Spylilem go znajomej, ktora tez chyba sie go pozbyla szybko, bo teraz widzialem w nim jakies mlode malzenstwo.
tez masiakra - nadkola niezabezpieczone, rdza rypie.
przod walniety. z halogenow tylko obudwy chyba zostaly...dranat i syf. Ale diabelek zostal a nakleilem go zaraz jak sie pokazaly - i wtedy jakos sie wyroznial. A teraz... kazdy ma tatoo, setki wzorff... i kosztuje grosze. Ale 3-4 lata temu... jej, jaki to byl cymesik
dlatego Lade jesli juz - to nachetniej sprzedalbym klubowiczowi, tor o nia odpwiedni zadba.
  
 
Nie jest podobno aż tak rózowo z ta moja samarą. Kiedyś u Władka był jego kolega(towarzyszył też w zawieraniu transakcji i ogledzinach) i powiedział ,że tamten , odkąd ją ode mnie kupił nie robił z nią dosłownie NIC!!!! Miał gaz zakładać,drzwi dołem polakierować , konserwację poprawić.
Facet powiedział mi również,ze jak tylko moja łada będzie na sprzedaż (podobno tamten postrzedawał jakieś działki i ma kasę na nowe auto) - to on sprzeda swoja siódemke i weźmie moja samarę))
Ale jaja - nie wiedziałem ,że będę mógł śledzić dalsze losy mojej kochanej samarki
Paweł
  
 
okolo 9 rano w Katowicach na ul. Damrota, sliczna 2107 chyba, granatowa, z niebieskimi kolpaczkami... moze ktos z klubowiczow pomykal wlasnie
Nawet zamrugalem swiatelkami, ale kierownik wlasnie ruszal...


[ wiadomość edytowana przez: damian21214 dnia 2003-11-08 11:46:39 ]
  
 
A ja wczoraj widziałem jak 2107 holowała Merca E klasę. Szkoda, ze nie zdazylem wyciagnąć telefonu, zeby pstryknąć fotke! Co ja się uśmiałem!!!
  
 
Zoabaczcie tego Jaguara

  
 
A kto z kraka porusza się po białym od tygodnia'