Puchar Youngtimerparty 2011 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jago na szybko ja też silnik składam dziś dopiero blachy wróciły z piachu głowica jeszcze nie uzbrojona a seria motor jeszcze w aucie siedzi kruca bomba mało casu.
  
 
Czlowieku jak ja bym mial wsadzic tam maluchowy silnik to nie ma problemu jeszcze miesiac czasu, ale ja mam jeszcze do pomalowania srodek i spod, konserwacja, polatac podszybie, klatka, system paliwowy, elektryka, geometria, wypiaskowac i pomalowac zawias...... i poskladac gola bude do kupy



[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-03-30 02:30:45 ]
  
 
Faktycznie troche wiecej roboty niz u mnie
  
 
Panie i Pnaowie nr 39 potwierdzone w klasie A3000 sa tam jakies mini?? Kto jeszcze jedzie ??
MAd bedzie obecny ??
ale bez drugiego biegu bo w starciu z R1 poległ



[ wiadomość edytowana przez: poldrive-126 dnia 2011-04-15 23:29:20 ]
  
 
Nr 65 klasa A-1000 jadę cenne uwagi jak najbardziej pożądane to mój pierwszy start w YP
  
 
Obecny
Nr 50, nocuję na torze, z ekipą od miniaków
  
 
Również śpie na torze trzeba ciąć koszty to może uda sie objechać wszystkie eliminacje to jak wiadomo ile 126p przyjedzie.
  
 
Nr-44 klasa S-2000 w sumie nie wiem dlaczego taka .Mam wynajętą przyczepę-czy to znaczy że śpię na torze ????
  
 
Taa, przyczepy stoją koło depo.
  
 
sam jestem ciekaw ile będzie maluchów
  
 
Ma być 6 + jeden wisi na liście rezerwowej.
  
 
No to solidnie 6 malców będzie fajna rywalizacja. Kurde przegląd mi wyszedł muszę jechać w tygodniu wytrzepią mi go
  
 
Cytat:
2011-04-16 22:22:22, fiesta125 pisze:
Nr-44 klasa S-2000 w sumie nie wiem dlaczego taka .Mam wynajętą przyczepę-czy to znaczy że śpię na torze ????


Taka klasa, bo do takiej się zgłosiłeś Możesz pojechać w A-2000, chociaż samochód jest chyba typowo przygotowany do sportu.

Chyba się wcześniej pomyliłem, aktualnie naliczyłem 8 maluchów na liście.
  
 
No to na korzyść ta pomyłka, będzie wypas
  
 
Cytat:
2011-04-16 09:14:04, MAD_DOGG pisze:
Obecny Nr 50, nocuję na torze, z ekipą od miniaków


Zdrajca a mieliśmy takiego fajnego kolegę heheheh
  
 
Trzeba spojrzeć na to z drugiej strony mamy teraz wtyczkę
  
 
A lista startowa zostanie ogloszona jakos wczesniej?
Z ciekawosci pytam
  
 
Lista będzie dziś późnym wieczorem, albo jutro.
  
 
Git, dzieki
  
 
panowie co to za fiesta w A3000 jakieś turbo z przelicznikiem
czy moze ta R32 z kielc ??