Puchar Youngtimerparty 2011 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


No to startując poszerzonym lamuchem bez zdrzaków, z niemal wszystkimi szybami z poli, majac we wnętrzu pozbawionym tapicerek jeden kubeł, inne zasilanie i startując w "normalnej" klasie dostane max punktów karnych
Bez sensu jeśli rzeczywiście tak będzie...
  
 
punktow karnych nie dostaniesz tylko ten "zadbany oryginal" dostanie ulge do swojego czasu (bo to w koncu impra dla klasykow z zalozenia) a takim modem to sekunda ci nie zrobi roznicy, a poza tym nie widzialem tam oryginalnych malców wiec nie ma strachu a poza tym to twoj malec bedzie tam chyba najladnieszy jesli mowa o tym pomaranczowym i nie wiem czy tej ulginie dostaniesz

[ wiadomość edytowana przez: goombas dnia 2011-02-17 13:29:16 ]
  
 
Wiesz, ja sam przyjeżdzałem tam takim oryginałem z całkowicie oryginalnym wygladem i wyposażeniem, ale to było w 2007 i 2008 roku, możesz więc nie pamietać. Czymś takim też można powalczyć a te kilka sekund może sporo zmienić
  
 
Ale nie miales w nim np obnizonego zawieszenia? Kubelkow? Nic?
  
 
Kubły miałem na sam koniec startów tym autem, zawieszenie owszem obniżone miałem od początku - ale czy to jest znacząca modyfikacja?
  
 
Cytat:
2011-02-17 14:22:29, MAD_DOGG pisze:
Kubły miałem na sam koniec startów tym autem, zawieszenie owszem obniżone miałem od początku - ale czy to jest znacząca modyfikacja?



No jak obnizenie nie jest znaczaco modyfikacja zawieszenia to co nia jest?
  
 
Wymiana resora na belkę w wahaczami?
Dobra, nie robię już OT.



[ wiadomość edytowana przez: MAD_DOGG dnia 2011-02-17 14:39:57 ]
  
 
Cytat:
2011-02-17 14:39:28, MAD_DOGG pisze:
Wymiana resora na belkę w wahaczami? [ wiadomość edytowana przez: MAD_DOGG dnia 2011-02-17 14:39:57 ]




No to ja juz gotuje na Ciebie protest i spotkamy sie przy zielonym stoliku
  
 
OK, wezme flaszke
  
 
Cytat:
2011-02-17 12:28:03, jaqo pisze:
Cos jestem slepy - co decyduje o tym, czy auto ma byc w grupie sport czy nie?


Faktycznie nie ma tego w reg. ramowym. Cytując ubiegłoroczny zał. pt. Podział pojazdów na grupy:

4.1 W Grupie Sport dopuszczone do udziału zostaną modele samochodów z Grup A i B, w których dokonano istotnych przeróbek przystosowujących do sportowej lub wyczynowej jazdy.
4.2 Dodatkowe wymagane wyposażenie w Grupie Sport:
- klatka bezpieczeństwa wykonana wg. aktualnie obowiązującego Załącznika J do MKS
- fotel kubełkowy dla kierowcy i pilota – wymagana aktualna lub wygasła homologacja
- szelkowe pasy bezpieczeństwa dla kierowcy i pilota – wymagana aktualna lub wygasła
homologacja
4.3 Dla samochodów w Grupie Sport poziom hałasu układu wydechowego nie może przekraczać 98 db(A) (+1 w granicach błędu, mierzone przy 3500 obr/min).


MAD_DOGG
Myślę że goombas wszystko dobrze wytłumaczył. Przecież nie ma żadnych punktów karnych.
Chyba nie sądzicie że 30-40 konne maluchy na bilu i z innymi modami, prowadzone przez kierowców z mniejszym lub większym stażem zostaną pokonane przez seryjnego malca dzięki (w sumie) 12 sekundom przewagi.
  
 
tu masz racje że seryjny maluch ma małe szanse z tymi wynalazkami co ludzie sobie budują a 12s to pewnie zyska się na jednej próbie chyba że przyjedzie jakiś ładny maluch z szalonym kierowcą choć wtedy wątpie by się utrzymał błyszczącym do góry
ps dobrze że nie ma ujemnych punktów za wygląd zewnętrzny bo bym chyba zebrał wszystkie jakie się da...ale to w końcu ma zap.. a nie wygladać
do zobaczenia na torze silnik już się składa
  
 
czyli jesli np maluch ma podrasowany silnik, bile i klatke to musi isc do sport czy moze isc do sport?
Nie usmiecha mi sie kupowac teraz pasow i foteli z homo.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-02-18 01:10:24 ]
  
 
Może, nie musi. Chcemy żeby auta faktycznie zrobione do rajdów/wyścigów jechały w klasie sport, ale w przypadku maluchów nie ma to sensu żeby jechały w klasie sport do 2 litrów. Klasa A1 to i tak de facto takie mini-sport
  
 
Moj maluch ma 2.3 litra... Ale kubelki i pasy sa bez homo na razie


[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-02-18 13:55:56 ]
  
 
126p VW power? Gdzieś na forum mi się obiło że coś takiego budujesz.
Możesz pojechać w klasie A-3000
  
 
No i super, jak zwykle bez problemow.
Jak go skoncze to przyjade.
Pozdrawiam
  
 
janas81 a na ten trening 13 można przyjechac swoim autem a na parkingu zostawić drugie z widzem czy nie wpuszczają nawet na parking??
  
 
wysłałem ci priva
  
 
Czy ktoś bierze przyczepę na torze? Chętnie bym się gdzieś dołączył, bo tym razem najprawdopodobniej jadę sam.
  
 
Pytanie z mojej strony czy na BK podobnie jak na treningu badają głośność czy bardziej restrykcyjnie bo teraz wypluł 93 dB i nie wiem czy muszę ogarniać jakiś inny tłumik.