[k]Sprężyny Polonez Truck Diesel [K]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupie jak w temacie lub jak ktos wie gdzie kupic w Wawie to prosze o info. Jeżeli w Wawie nie da rady to zapłace za kupno takowych sprężyn gdzie są jeszcze dostępne i wysyłkę do mnie. Pomocy bo potrzebne na wczoraj.
  
 
wlasnie dzwonilem do swojego sklepu, gosc twierdzi zen ie byl oroznicy diesel czy zwykly, sa dostepne 55zl/szt w kolorze zoltym
  
 
Stasiu a nie kupiłbyś i mi wysłał? Oczywiście przelew będzie z nawiazką? A Ty do swojego wkładałeś/bedziesz wkładał sprężyny od trucka?
  
 
bede wkladal, dzis tam jade kupic dla siebie, jak beda mieli 4szt to Ci kupie, wstrzymaj sie do jakiejs 17, to ci napisze czy kupilem


pozdr.
  
 
dzięki
  
 
Cytat:
2009-07-21 14:06:49, stasiu pisze:
gosc twierdzi zen ie byl oroznicy diesel czy zwykly,



Akurat z tego co sie orientuje to jednak z Diesloskiego Trucka sprezyna jest twardsza jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
  
 
mam te twardsze, oznaczone kolorem zoltym, mam dla Ciebie dwie sztuki, daj mi namiary na priv gdzie mam Ci to wyslac.
  
 
jak by ktoś potrzebował ja mam po 48zł spreżyny z diesla,
  
 
witam

chętnie zakupię sprężyny z trucka dizla , najlepiej nowe
  
 
nowych już ponoć brak na hurtowniach
  
 
właśnie tak mi gość gdzie zawsze kupuje mówił, może gdzieś w polsce na regałach leżą, ostatnio w szczecinie ktoś kupił nosek tylny do borewicza za 75 zł nowy, niestety spóźniłem sie o tydzień


springi nadal aktualne


[ wiadomość edytowana przez: bimber1 dnia 2011-07-25 15:47:20 ]
  
 
w żadnej hurtowni sprężyn już nie ma jedynie sklepy detaliczne mogą coś mieć
  
 
rzemiosło 70 pln/szt, ja będę zamawiał - zainteresowany ?
  
 
ale to truck na pewno?

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-07-31 01:46:10 ]
  
 
mam ścięte chyba pod torową Ładę truckowe sprężyny komplet
nie są moje więc jak będzie potrzeba to uderzac do winiara.
  
 
dzwonilem do miłej pani i powiedziała,że max fi drutu to 14,5mm, wysokość std 410mm ale docinają na żądany wymiar. Sztuka to 70 zł, może jakby parę osób się zebrało to jakiś rabat bym wyciągnął.
  
 
no jesli to moze poczekac do nastepnego tygodnia to ja bym pewnie 2 komplety wzial
  
 
Pany a probowal ktos cos ze sprezynami z nyski zuka??
  
 
Te z nysy/żuka mają fi wewn. 80mm, a poldek/fiat 100mm.
Tak się składa że szukam takich żukowych sprężyn
  
 
Pany a ja zastanawiam się aby sobie nie nawinąć kompletu springów a`la truck. w innym aucie mam trucki i szału nie robią... dlatego może mi ktoś napisać dane dla tkiej sprężyny i sobie nawine i kto cce jeszcze... posspring w poznaniu już nie raz pomógł mi w podobnych sprawach.