[125p] Pamiątka rodzinna - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
piatka ja wsadzam 1.8 po modach i robie do tego wydech od glowicy do konca policzony i z nierdzewki wiec nie bede teraz wywalal tlumika bo mi szkoda czasu
  
 
Heheh no to faktycznie
Co modziłeś w 1,8? Też mam plan wsadzić 1,8 w przyszłym roku i z ciekawością posłucham co można w nim zrobić.

PS. Może by te nasze wypowiedzi przerzucić do wątku o swapie rovera?
  
 
ja myślałem kiedyś o tym żeby nie przerzucać wydechu za skrzynią na prawą stronę, ale iść z nim prawie do końca tzn. przed mostem gdzie jest wysoko i trochę miejsca przejść na prawą stronę wszystko na kwasówce fi50 i jakiś tłumiczek wyglądem zbliżony do seryjnego.
  
 
Dawno mnie tu nie było
Generalnie stage 1 fiata jest skończony zawias jest wydech jest silnik jest i z nim mam problem gdyż zachowuje się jakby brakowało mu paliwa a jak mu się trochę odpuści gazu to daje rade. Trochę zachowuje się jakby mu zapłon wypadał. Przejechał 100km i padł.

Sprawdzone:
Regulator ciśnienia
kable świece cewka palec są nowe
czy z odpiętą lambda czy nie zachowuje się tak samo

I takie moje pytanie czy może to być map? lub czy te silniki maja inna przypadłość częstą o której nie wiem?

Zdjęcia zrobię jak się zrobi ładnie i jak ruszy auto, zeby się wszytko prezentowało jak należy
  
 
jak z rozrządem sie sprawa ma?
Znaki się pokrywają?
jak z bziumą czy po przekręceniu stacyjki w pierwszej pozycji czyt. zapłon pompa pracuje przez ok. 3 sekundy dając ciśnienie na listwę?
Czy sprawdzałeś czy pompa podaje paliwo niezależnie od obciążenia elektrycznego?
  
 
Układ paliwowy sprawdziłem, pompa daje ciśnienie dobre filtr paliwa tez nie jest zapchany
rozrząd jest nowy i przy składaniu uważałem na znaki
  
 
Po pierwsze: iskra jest?
  
 
dobre pytani
kwestia numer dwa jak podłączałeś nowe kable to nie popierniczyłeś kolejności?
  
 
"Filtr paliwa nie jest zapchany"- czyli go nie wymieniałeś, tylko sprawdziłeś czy ma przepływ? To wymień U siebie miałem te same objawy, zmieniłem filtr paliwa i jest gut.
  
 
filtr nie jest zapchany, pod tym względem że kupiłem nowy
  
 
Znalazłem winowajce
Koło wału korbowego się wyrobiło i rozrząd się przestawiał.
Oto winowajca:

Czy ktoś może wie gdzie kupić bo niestety w sklepach gdzie się zaopatruje jest nie do dostania.
  
 
Jeśli nie ma wspomy to powinienem mieć takie.
Najlepiej numer podaj
  
 
Ciekawe - pokaż fotke na której widać to "wyrobienie".
Może po prostu zle poskladales?
  
 
W końcu udało mi się znaleźć kółko i Fiat odpalił po czym padła pompa paliwa, ale teraz jest już wszytko ok i śmiga Z silnikiem rovera jeździ lepiej niż się spodziewałem także pełna radość




  
 
No i o to chodzi zeby fiacior dawal radosc
  
 
Jak wyrobiło Ci kółko to pewnie wyrobiło i wał. Nawet jak ustawisz je prawidłowo ono wróci na swoją "opóźnioną" pozycję.
Ja pozwoliłem na to "temu kółku", ustawiłem tłoki na równo i wtedy spiąłem paskiem. W/g znaków był przestawiony rozrząd, w/g rzeczywistości był akurat. Samochód odzyskał dół.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Mam Cię


Uploaded with ImageShack.us

Fiaton fajno się prezenci na żywo (fota słaba bo z kom.)tylko napompuj mu koło, no chyba ze to taki demotywator dla amatorów cudzej własności

Bajdełej, mieszkasz gdzieś w okolicy?
Ja od 2 m-cy przeprowadzam się na jagiellońską. Wiadomo jak cos sie zjebie to co 2 głowy to nie jedna
  
 
Ha muszę trochę odgrzebać
Fiat już ma powietrze, ta pana to była uprzejmość sąsiadów, a mieszkam na rogu po drugiej stronie

Taka moja mała wizja z fiatem, dziękuję Pani Fotograf:
















  
 
kurde podobny do mojego
  
 
Tylko bez orła

Nie myślałeś żeby zrobić progi pod kolor?