CARPOWER HPB-1502 wasze opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chcialbym sie dowiedziec jakie macie opinie o tym wzmaku?
ma ktos? bedzie napedzal dwa glosniki 25cm w skrzyni
  
 
yyyyyyyyyyy ale jaki glośniki ? (moc)
  
 
klikacz dokladnie to te
  
 
Myślę, że usmażysz te głośniki tym wzmakiem.
Kup lepiej jednego Lanzara Max 12. Myślę, że zagra lepiej i mocniej niż głośnik który zaproponowałeś.
  
 
szczerze jest to wzmak moze nie za wysokich lotów ale na moje spełnia rolę dobrego wzmacniacza i gniecie inne na łopatki wydawałoby się markowe...na moje możesz śmiało brać, moc swoją ma i napędza całkiem nieźle, tylko proszę nie dawaj tych alphardów!

Ten wzmak się do nich nie nadaje, kup rzeczywiscie Lanzara MAX 12 cyli jednocewkowego i dobrze dobierz do niego skrzynię to bedzie konkret
  
 
tylko tak sie sklada ze te alphardy juz mam ok rok czasu, zle nie graja tylko mialem za slaby wzmak i dlatego zamowilem carpowera
  
 
Cytat:
2010-11-19 06:39:49, jojompf pisze:
tylko tak sie sklada ze te alphardy juz mam ok rok czasu, zle nie graja tylko mialem za slaby wzmak i dlatego zamowilem carpowera



Jak już zamówiłeś, to uważaj z potencjometrem głośności . Mój kolega zasila nim skrzynię 450W RMS i naprawdę bardzo fajnie mu to gra.
  
 
Cytat:
2010-11-19 11:10:05, deathrider_85 pisze:
Jak już zamówiłeś, to uważaj z potencjometrem głośności . Mój kolega zasila nim skrzynię 450W RMS i naprawdę bardzo fajnie mu to gra.



to dobrze mimo zlej opini o tych alphardach one potrzebuja duzo mocy zeby dobrze zagrac
  
 
alphard tez potrafi ładnie zagrać , jak mu się dobr a skrzynie dobierze . A wzmacniacz jest całkiem ok i daje czadu. w jakiej obudowie masz te głośniki?
  
 
Cytat:
2010-11-19 11:34:10, deeejaaay pisze:
w jakiej obudowie masz te głośniki?



w takiej obudowa
  
 
dzisiaj podlaczylem to wszystko nap****ala to ze szok

niby alphardy ale graja super
  
 
Nie jest to jakiś high-end, ale całkiem ok wzmacho. W razie W mają bardzo dobry serwis, przez przypadek upaliłem wzmacho nówkę sztukę, właśnie taki i wymienili bezproblemowo.
  
 
ja miałem takie i łupały bez wzmacniacza he he
  
 
Cytat:
2010-11-23 18:39:04, on-driver pisze:
ja miałem takie i łupały bez wzmacniacza he he



ja mialem podlaczone je pod slabszy wzmacniacz i nie graly one za dobrze ale pod tym wzmakiem i w tej obudowie jest super
  
 
tylko uważaj, bo są delikatne. grają coraz ciszej
  
 
a tak wyglada to u mnie:


  
 
ja mam hpb-602 juz 3 lata i jestem zadowolony.
niedawno pojawił się problem i nie wiem gdzie on moze tkwic
Chodzi o to ze nawet jak scisze na radiu do zera i odłącze sterowanie subem to słychac takie delikatne, ciche podbicia basu
jak włacze sterowanie i podgłośnie to tych podbic nie słychac bo wali basem.

skrzynia dobra, kable raczej tez, wzmak sprawdzany na radiu pajonier deh 4000UB


[ wiadomość edytowana przez: everlast dnia 2011-12-25 15:11:01 ]
  
 
możesz mieć przebicie na cinczach lub masę w radiu 'upaloną", najprościej podepnij inne cincze i zobacz czy jest różnica, a jak nie będzie to rozbieranie radia i szukanie ścieżki lub mikro bezpiecznika na płytce, przerabiałe mten temat w moim pionku, mam rozwiązanie najprostsze, osobnym kabelkiem od masy auta (lub z kostki iso) dotykasz masy cinczy(zewnętrznej części gniazda przy radiu) i jak ustanie to masa
sorry za ot już kończę
  
 
Mikatt jestes wielki!
Dokładnie upalony był mikro bezpiecznik na płytce w radiu i nie puszczał masy.
sorki za ot ale myslałem ze wina leży gdzies w wzmacniaczu
  
 
nie chce nic mówić, ale ten wzmak nie zadobrze ciągnie te dwa głośniki