Dzielnie się broniłem....(lusterka)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Informuję, że choć dzielnie się broniłem od 2004 roku to w końcu i mi zaje...li lusterka. Okradli mi kluskę ze szkieł lusterek we Wrocławiu na Zachodniej - uczulam!
  
 
wrocław piękne miasto
  
 
i maja slabosc do omegowskich lusterek
  
 
Kupiłem urywki i oznakowałem na pół tafli!! Wygląda wiesniacko ale co zrobić
  
 
Co zrobić, jak kupiłem swoją to wystarczyło 30min pod blokiem w koszalinie i juz wkładów nie miałem, oznakowałem i spokój - odpukać
  
 
Ja ci powiem tak jak jadę w te tereny ( mam tam rodzinę) - Wrocek, Legnica to zawsze klucha jest lżejsza o coś- szlak mnie trafia u nas nic- a tam nawet tablice rejestracyjne mi za..... nie licząc plastikowych progów, zaślepek na te uchwyty do holowania w zderzaku itp.

[ wiadomość edytowana przez: michals24 dnia 2011-01-27 21:28:00 ]
  
 
A z czego to wynika???Że tam jest BIEDA!!!
  
 
Tak jak piszesz Abi, ostatnio z tej bidy zaczęliśmy zjadać się nawzajem...
 
 
Cytat:
2011-01-28 08:23:03, Immo pisze:
Tak jak piszesz Abi, ostatnio z tej bidy zaczęliśmy zjadać się nawzajem...



...i pewnie z tej biedy mają tam III miejsce pod względem średniej wysokości zarobków w kraju
  
 
Cytat:
2011-01-28 09:12:11, 7gsi pisze:
...i pewnie z tej biedy mają tam III miejsce pod względem średniej wysokości zarobków w kraju

Jak na chwilę przestajemy się zjadać, robimy dobry interes na kradzieży gratów z aut na obcych blachach
 
 
Cytat:
2011-01-28 09:25:39, Immo pisze:
Jak na chwilę przestajemy się zjadać, robimy dobry interes na kradzieży gratów z aut na obcych blachach


czyli musisz uważać na granata
  
 
Taki złom nikogo nie kusi
 
 
Czy to naprawdę region taki?
Żonie okradli tigrę z zaślepek progów w ubiegłym roku.
Mi w nocy z czwartku na piątek zaj...li dysze spryskiwaczy lamp.
Rece opadają......
  
 
Drążyłem temat w klimatach undergroundu wrocławskiego. Ponieważ na parkingu stało więcej fur, część bardziej atrakcyjna wnioski pojawiły się dwa. Albo komuś zająłem miejsce i w ten sposób dał mi znać, że to faux pas, albo fakt że giełda motoryzacyjne jest km od miejsca parkowania dał znać o sobie. Tak, czy siak nie ukrywam, że Wrocław - miasto memu sercu szalenie bliskie dał dupy
  
 
Ja zauważam coś innego- ale to tylko moje odczucie- w tym rejonie (dolnośląskie) jest baardzo dużo omeg wszelkiej maści- o wiele więcej niż na naszym terenie np. podkarpackie- skutkiem czego zapotrzebowanie na części jest większe. To tak jak z popularnymi markami np. vw passat- auto niesamowicie popularne i w rankingu aut kradzionych jest na 1 miejscu ( je akurat kradną całe bo omy "tylko" okradają ). No a wolą podprowadzić jakąś pierdołę z auta na obcych blachach bo wiadomo- zaraz pojedzie- a o głupi plastik czy szkło lusterka nikt nie będzie robił dymu i tracił czasu w obcym mieście.
  
 
Nie ma na to zasady...
Mi ukradli kiedys jeden dekiel z felgi z dezenta.
Komus był poprostu potrzebny a to nie latwo wydłubac.
Kradna to co jest drogie albo jest tego bardzo mało i ciezko dostepne albo ktos szedł i przypatrzył stoi cos co mu potrzebne to sobie wział...