Carina E - osłona tylnego nadkola

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Kilka miesięcy po kupnie mojej Carinki zauważyłem, że w bagażniku w zagłębieniu na lewarek zaczyna zbierać się woda. Ku mojemu przerażeniu prawe nadkole było totalnie skorodowane Nacisnąłem palcem żeby sprawdzić stan zaawansowania korozji i przeraziłem się jeszcze bardziej bo powstała spora dziura, najpierw jedna, potem druga i trzecia. Ogólnie mówiąc trzeba będzie spawać i to dużo. Zamieszczam zdjęcie żebyście mogli zobaczyć ogrom zniszczeń Jak tylko to zobaczyłem poleciałem na drugą stronę autka żeby zobaczyć jak wygląda drugie nadkole. Na szczęście druga strona wyglądała idealnie, dosłownie idealnie, aż się zdziwiłem. Przyczyną tej diametralnej różnicy między lewym a prawym nadkolem było to, że z prawej strony nie było plastikowej osłony. Mam zamiar ja kupić i tu pojawia się moje pytanie: czy te osłony są jednakowe we wszystkich typach nadwozia w Carinie E?

Z góry dzięki za odpowiedz,
Pozdrawiam





[ wiadomość edytowana przez: adrianito dnia 2011-01-29 18:20:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: adrianito dnia 2011-01-29 18:20:49 ]
  
 
Oryginalnie nie było nadkola (plastikowego) z prawej.
  
 
Ale to plastikowe nadkole z lewej to nie jest jakiś tam uniwersalny szmelc (jak na zdjęciu nr 1) tylko oryginał (taki jak na zdjęciu nr 2). Tzn, że nie we wszystkich Carinach montowano nadkola?


zdjęcie nr 1



zdjęcie nr 2
  
 
Przecież
Cytat:
2011-01-29 18:59:08, piasek101 pisze:
Oryginalnie nie było nadkola (plastikowego) z prawej.

  
 
A to przepraszam Ale to trochę dziwne, że osłona montowana była tylko z jednej strony. Czyli jednak nie uda mi się znaleźć oryginalnej prawej osłony Dzięki za pomoc

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, z której strony jest ta osłona w wersjach angielskich Cariny?

[ wiadomość edytowana przez: adrianito dnia 2011-01-30 19:23:22 ]
  
 
Osłona z lewej strony jest z uwagi na znajdujący się pod nią przewód od wlewu paliwa do baku. Z prawej strony nie ma tego problemu więc i osłony też.
Pozdro.
  
 
Ok. Dzięki za rzeczową odpowiedź