[FSO] Polonez 1.5 X - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wyglada pierwsza klasa,

pomysl nad zakupem zderzakow z c klasy sa na allegro z zywicy
  
 
dzieki,

Takie zderzaki byłbyby zajefajne, ale na razie porozglądam sie za oponami, myślałem nad 185/60.

mam tez do pozakładania jeszcze kilka rzeczy jak dystanse(brakuje mi odpowiednich śrub) , płyta pod silnik ( do przerobienia), i jeszcze na układem kierowniczym muszę sie pochylić, bo luzy jak w u kierowcy pks-u


  
 
aktualizacja

Kolejna cześć gratów porobionana/powymieniana.

wleciał zdrowy wał i przekładnia kier. jak i nowe łożyska na tylnej osi, na tył zainstalowane zostały dystanse z centrowaniem 2,5cm na stronę, szpilki i przynajmniej ATSki nie obcierają o linkę ręcznego.

wymieniłem tez termostat na ori roverowy WAXSTAT, ponieważ wczesnej zainstalowałem jakiś zamiennik Vernera i otwierał się jak chciał, a chciał zazwyczaj jak mnie się już robiło gorąco patrząc na wskaźnik temp.

oczywiście żeby się nie nudziło to hamule na przedzie dały znać o sobie, i trza zrobić muszę pozbierać flotę na jakieś opony z niższym profilem 185/60 bedzie git, może ktos ma cos na zbyciu??

">
">

[ wiadomość edytowana przez: madmat dnia 2015-01-31 18:43:18 ]
  
 
Pamietam nasze spotkanie w Kędzierzynie .... i pomarańczowego poldolota Ten też widzę że ma u Ciebie jak u pana Boga za piecem pozdrawiam ogarniaj i do zobaczenia gdzieś na trasie
  
 
od jakiegoś czasu w Katowicach szukałem miejsca gdzie mógłbym oddawać części do piaskowania i malowania proszkowego, jakiś zakład sie znalazł, i na testy oddałem jarzma i zderzaki bo pomimo moich usilnych starań nie wyglądały najlepiej,

[IMG][/IMG]


wydaje mi się ze wyszło dobrze (w sumie to mój pierwszy kontakt z tymi technikami)

na następny ogień idą felgi stalowe




[ wiadomość edytowana przez: madmat dnia 2015-02-24 15:49:12 ]
  
 
na sezon letni przygotowałem sobie standardowy zestaw felg stalowych (tyle ze wypiaskowane i malowane prochem) wraz ze standardowymi gumami, któreż to miałem w posiadaniu, atsy natomiast pójdą do piachu w innym, dalszym terminie bo wyglądają "żadnie" i wtedy pokuszę sie o zestaw nowych opon w takim rozmiarze jaki potrzebuje, kropka

jakiś czas temu udało mi się kupić (kolejny raz) nowy grill wiec również zakładam bo wygląda o niebo lepiej niż poprzedni, na lampy nawet nie patrze, bo w sumie doszedłbym do wniosku, ze tez mozna zakupić nowe, a już floty brak:/ coś mogło by byc dobre w tym aucie k...a
">
">
">
  
 
Ten Borek ma w sobie to coś jak dla mnie, szczególnie podoba mi się na zdjęciu z boku.

Pomyśleć, że świeża, seryjna czarna fela przy lekkiej glebie robi robotę
  
 
Ile buliłeś za zrobienie felg?
  
 
czarne felgi rządzą za robotę z lakierowaniem dałem 220zł zakład na jaknego 271, generalnie gość tylko piaskuje, ale organizuje tez malowanko.
  
 
Ok, dzięki za cynk.
  
 
Przed świętami, dokładnie w czwartek, udało mi się w pełni przerejestrować poldasa

Nawet Pan diagnosta był trak miły i pomógł mi uzupełnić orginalny numer vin, bo wcześniej w dowodzie widniało jedynie ostatnie 5 cyfr oryginalnego (reszta ukrywała sie pod warstwami lakierów).



2 dni szczęścia i bujania sie PN po Katowicach na pełnym legalu i chcąc nie chcąc dołączyłem do klubu HGF :/ (powiedzmy ze z mojej winy), uszczelka (starego typu wzmocniona) i śruby juz zamówione (firmy FAI) i biorę sie do pracy.

[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]

[ wiadomość edytowana przez: madmat dnia 2015-04-08 21:37:09 ]