Tweetery zabudowane w słupki. - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to cię zmartwię, mogłem też takie założyć ale tak jak piszesz do rocka to trzeba podnieść średnie tony bo inaczej pędzie jeden pisk.
  
 
co masz na mysli? reczne ustawienia eq w radiu cos pomoga? moge tam regulowac glosnosc tonow, pasmo odciecia itp -> jvc kd-g701
  
 
Dokładnie tak.Ja mam kd-g 601,ale mam jeszcze asa w rękawie i mogę wszystko ustawić.Każdy dzwięk i ton.




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-02-22 19:38:17 ]
 
 
po prostu tweetery nie są potrzebne przy takiej muzyce. Mam 4 szt blaupunkta 13" dwudrożne i skrzynia z wzmakiem. Wystarczy zdecydowanie a do tego sopran musiałem zmiejszyć a średnie zwiększyć.
Starego rocka nie da się słuchać z wysokim sopranem.
Ale...
nie zawsze się tak słucha ani nie jest powiedziane że będzie źle.
Dobrze dopasowane i ustawione mogą dać odwrotny efekt i będzie pięknie.
  
 
Wiem Lechu,wiem.U mnie Ci sie nie podobało.Za ostro było.
 
 
mi się wykonanie podobało i jakość dźwięku do takiej muzyki.
Do swojej tak nie zrobię bo nie ma takiej potrzeby.
  
 
no wlasnie glownie starego rocka slucham a tam wysokie tony sa naprawde.. wysokie - tzn jakos i styl tej muzyki daje popracowac tweeterom..

Przemo też moge kazdy ton z osobna wyregulować czyli powinienem to jakos zestroic

to jeszcze niech mi ktos odpowie na moje wczesniejsze pytanie co zapiac pod wzmaka
  
 
Tweetka nie zapinaj.On sobie poradzi bez wzmaka.Szkoda,że nie możesz posłuchać muzy w Bandziorze. Spodobało by Ci się.Aż nogawki chodzą,ale normalnie można w tym czasie rozmawiać (nie krzycząc do siebie).
 
 
skrzynie, praktyczniejsza i nie będzie ci latać po bagażniku.
Włącz TSA i sam zobaczysz.
  
 
Nie ma to jak AC/DC albo ZZTop Aż się chce jechać...
 
 
do ac piorun dc też z sopranem nie poszalejesz
  
 
Kleszczak: chodziło mi o pytanie "pytanie laika: wzmaka zapiać tylko pod 160mm czy tweety tez?" skrzynie swoja droga mam ale chciałbym sie bez niej obejsc montujac dodatkowo jakies glosniki na tył (np 6/9 lub 165 w redukcjach) oczywiscie w oryginalne miejsca a nie w polke

Przemo ok to tweetka puszcze pod kable z radia (oczywiscie przez zwrotnice) a glosnik przez wzmaka pod rca

spodobalby ci sie w takim razie moj silnik - efekt podobny - 160km/h nogawki chodzą ale już sobie bez krzyku nie pogadasz nie no przesadzam troche, od kiedy wygluszylem podloge jest lepiej


no nie wierze ktos tu zna normalne zespoly dorzucmy jeszcze scorpionsów i w droge

[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-02-22 20:09:09 ]
  
 
Ale ja nie muszę gnać 160km/h żeby mi nogawki chodziły.Silnik mam wyłączony i muzę puszczam i tyle.15 głośników (razem z tubą) robi swoje.
 
 
to taki mała aluzja odnosnie mojego 1.8K (czyt. Klekot)

15?! gdzie co jak?
  
 
W różnych miejscach po całym aucie.Chodziło o to coby dzwięk dochodził w kazde miejsce i nigdzie go nie brakowało.To trza usłyszeć.Nie da sie ot tak powiedzieć.Jak w filharmonii.I niczego nie widać.




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-02-22 20:19:48 ]
 
 
No i jak ? Przyszły Ci te słupki ? To się pochwal.
 
 
Witam, wczoraj dotarły, na szybko zamontowałem w aucie i jest wporzo ale nie mam czym zrobic zdjec;/ jak dorwe jakis aparat to wrzuce

Mam tylko mały problem, słupki sie chyba lekko zdeformowaly poniewaz na srodku ich dlugosci przy uszczelce drzwi lekko odstaja - jak moge to poprawic? nie chce zeby farba odskoczyla.. a lipnie to wyglada bo widac przez ta szpare lakier - pol biedy jakbym mial czarnego esa..
  
 
Cytat:
Mam tylko mały problem, słupki sie chyba lekko zdeformowaly poniewaz na srodku ich dlugosci przy uszczelce drzwi lekko odstaja - jak moge to poprawic?


U mnie było to samo.Do domu zabrałem farelką podgrzałem i pomogło.O opalarce zapomnij.Gorące powietrze załatwia sprawę.Grzejesz i podginasz w drugą stronę.Tak trzymając czekasz aż ostygnie i na auto zakładasz.Mnie pomogło i już nie odstaje.Ten problem miałem tylko z prawym (strona pasażera).
 
 
ok, zrobie tak jak radzisz

fotki cykniete, wrzuce jutro jak dziewczyna mi je przesle

Sorry tylko za syf w aucie ale jeszcze nie doczyscilem po blacharce odstajace slupki juz ogarniete wg rady Przemo









[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-02-26 17:47:43 ]
  
 
No i zarąbiście.