Tweetery zabudowane w słupki. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do ac piorun dc też z sopranem nie poszalejesz
  
 
Kleszczak: chodziło mi o pytanie "pytanie laika: wzmaka zapiać tylko pod 160mm czy tweety tez?" skrzynie swoja droga mam ale chciałbym sie bez niej obejsc montujac dodatkowo jakies glosniki na tył (np 6/9 lub 165 w redukcjach) oczywiscie w oryginalne miejsca a nie w polke

Przemo ok to tweetka puszcze pod kable z radia (oczywiscie przez zwrotnice) a glosnik przez wzmaka pod rca

spodobalby ci sie w takim razie moj silnik - efekt podobny - 160km/h nogawki chodzą ale już sobie bez krzyku nie pogadasz nie no przesadzam troche, od kiedy wygluszylem podloge jest lepiej


no nie wierze ktos tu zna normalne zespoly dorzucmy jeszcze scorpionsów i w droge

[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-02-22 20:09:09 ]
  
 
Ale ja nie muszę gnać 160km/h żeby mi nogawki chodziły.Silnik mam wyłączony i muzę puszczam i tyle.15 głośników (razem z tubą) robi swoje.
 
 
to taki mała aluzja odnosnie mojego 1.8K (czyt. Klekot)

15?! gdzie co jak?
  
 
W różnych miejscach po całym aucie.Chodziło o to coby dzwięk dochodził w kazde miejsce i nigdzie go nie brakowało.To trza usłyszeć.Nie da sie ot tak powiedzieć.Jak w filharmonii.I niczego nie widać.




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-02-22 20:19:48 ]
 
 
No i jak ? Przyszły Ci te słupki ? To się pochwal.
 
 
Witam, wczoraj dotarły, na szybko zamontowałem w aucie i jest wporzo ale nie mam czym zrobic zdjec;/ jak dorwe jakis aparat to wrzuce

Mam tylko mały problem, słupki sie chyba lekko zdeformowaly poniewaz na srodku ich dlugosci przy uszczelce drzwi lekko odstaja - jak moge to poprawic? nie chce zeby farba odskoczyla.. a lipnie to wyglada bo widac przez ta szpare lakier - pol biedy jakbym mial czarnego esa..
  
 
Cytat:
Mam tylko mały problem, słupki sie chyba lekko zdeformowaly poniewaz na srodku ich dlugosci przy uszczelce drzwi lekko odstaja - jak moge to poprawic?


U mnie było to samo.Do domu zabrałem farelką podgrzałem i pomogło.O opalarce zapomnij.Gorące powietrze załatwia sprawę.Grzejesz i podginasz w drugą stronę.Tak trzymając czekasz aż ostygnie i na auto zakładasz.Mnie pomogło i już nie odstaje.Ten problem miałem tylko z prawym (strona pasażera).
 
 
ok, zrobie tak jak radzisz

fotki cykniete, wrzuce jutro jak dziewczyna mi je przesle

Sorry tylko za syf w aucie ale jeszcze nie doczyscilem po blacharce odstajace slupki juz ogarniete wg rady Przemo









[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2011-02-26 17:47:43 ]
  
 
No i zarąbiście.