A co homer nigdy nie był młody? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wszystkie zaraz będą dostępne w PL, przebiegi gwarantowane - 160-180tys km
  
 
Cytat:
2011-03-17 10:57:02, Jaroslav pisze:
myślę, że te 3 ogłoszenia wybrane z kilkunastu podobnych mogą wiele powiedzieć o trwałośći v70 po 2000r v70 1 v70 2 v70 3



nie kumam - to znaczy ze przebieg ich swiadczy dobrze o nich?
  
 
Tym tokiem myślenia, skoro mój X20XEV ma nabite 340 tyś km bez remontu (i nadal śmiga) to znaczy że to trwałe i solidne auto?

  
 
Ok zatrybiłem choć od lat na takiego nie wyglądam...pobujam się jeszcze białą klusią...
  
 
nic nie mówi

przebiegi robione w trasie nijak nie odzwierciedlają tych mieszanych nie wspominając o mieście

można podejrzewać, że większość aut będzie w stanie zrobić 500kkm w ciągu swoich pierwszych lat eksploatacji bez większych problemów jeżeli jednorazowe przebiegi są duże

i nawet fotel kierowcy NIE BĘDZIE WYSIEDZIANY (tak jak w 20to latku z realnym przebiegierm 200kkm)

tu mógły coś powiedzieć Res który kupił młodą ome z przebiegiem 280?? kkm a jak się na nią popatrzyło wyglądała prawie jak nowa i tak też jeździła

edit:
po głębszym zastanowieniu można być pewnym, że znacznie lepszym miernikiem realnego zużycia samochodu byłby pomiar motogodzin ale i on nie byłby w pełni fair

są auta, które po jednym trzaśnięciu drzwiami i jednym odpaleniu silnika robią jednorazowo 500km
inne aby zrobić te 500km muszą odpalić 100 razy, 100 razy znieść trzaśnięcie drzwiami i rozgniatanie fotela wyjątkowo ciężkim dupskiem ownera; ich kierownica puszcza soki pod naciskiem wielkich spoconych łap a silnik nie pamięta kiedy ostatnio porządnie się dogrzał aby odparować wodę z od wieków nie zmienianego oleju

po mojemu nie ma o czym gadać... a dużo prawdy jest w tym, że omega ze względu na bardzo wysokie miejsce w rankingu Value (często najwyższe) ma wyjątkowe (nie)szczęście do takich użytkowników co boleśnie się przekłada na stan kilkunastoletnich egzemplarzy

i co z tego wynika ?? NIC
każdy powie, że porsche 911 jest nie do zajechania ale czy można coś powiedzieć na temat trwałości aut eksploatowanych w tak radykalnie różnych warunkach jak przeciętne porsche i przeciętna omega ?? NIE

jedyne co trzeba mieć przy zakupie auta to wiedza aby zweryfikować stan faktyczny i szczęście które pomoże trafić na właściwy egzemplarz ale teksty pod tytułem "audi to wzór trwałości i niezawodności a omega to sypiąca się ruina" są zwyczajnie gówno warte

czasy mietka W124 się skończyły (chyba bezpowrotnie) ale jeżeli były auta które mogły stanowić wyjątek to właśnie on stał na szczycie ich listy

[ wiadomość edytowana przez: dARTi dnia 2011-03-18 12:11:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: alicia dnia 2011-03-22 12:53:59 ]
  
 
I ten post dARTiego powinien wydrukować sobie każdy i przykleić na ścianie

Podobno 80% dorosłych polaków, mężczyzn jest w permanentnym stanie zakupu auta. Naszym narodowy hobby jest stałe przeglądanie ogłoszeń motoryzacyjnych