I Nowohucki Rajdozlot Samochodów z Epoki PRL-u - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podobno NH zlot 2011 miał być najlepszą tego typu imprezą, podobno jechało kilka osób z forum czy klubu, a nikt nie wrzuca żadnych fotek, relacji, felietonów... why
Ja nie byłem, ale znalazłem kilka fotek to wrzucam, może kogoś zaciekawią ( Łady też widać) ?
NH zlot 2011
  
 
Sorry, jeszcze raz:
NH zlot 2011
  
 
Cytat:
2011-06-23 23:09:56, brabus55 pisze:
nikt nie wrzuca żadnych fotek, relacji, felietonów... why



Jeszcze do domu nie dojechałem, to nie wrzucam. Nie mam czasu ani warunków
  
 
2105 z Rybnika, to ktos z klubu?
  
 
No to teraz na spokojnie. Zlot się odbył, po Nowej Hucie pojeździli, zwiedzili...

Zalety:
- Dobrze zorganizowana trasa, można było dużo zobaczyć
- Dwie prezentacje aut
- Obiad w barze mlecznym
- Ciekawi ludzie z ciekawymi autami
- Możliwość zwiedzenia muzeów
- Pozytywna atmosfera na parkingu przed DW Alf
- Program dopracowany, nie było przestojów typu "ojej a co teraz"
- Dobra pogoda (nie za ciepło, nie za zimno)

Wady:
- Brak lawety, kontaktu to mechanika dyżurnego. Auta nowe nie były, więc organizatorzy mogliby umówić się z panem Józkiem, że jak by co, to zadzwonią.
- Brak imprezy integracyjnej (nie liczę nieoficjalnej imprezy integracyjnej przed DW Alf )
- Brak kategorii w próbie sprawnościowej. Wiadomo, że Syrenka nie może konkurować ze 125p 2.0
- Nieprecyzyjne pytania/dystanse w itinererze rajdowym, oraz niejasne zasady oceniania odpowiedzi (w sumie to żaden problem, bo chodziło o zabawę, ale jak już się czepiam...)
- Nie było kiełbaski z Nyski ani wody z saturatora

Podsumowując:
Jak na pierwszą edycję było bardzo dobrze. Wiadomo, że organizacja takiego zlotu to nie prosta sprawa i każdy się uczy. Wg mnie aut mogło by być trochę więcej, ale pewnie ich ograniczona liczba była spowodowana jakimiś ograniczeniami technicznymi. Z drugiej strony wpisowe też nie było małe (chyba 140zł od uczestnika), ale dzięki temu na zlocie nie było osób przypadkowych "z łapanki na ulicy".

Do zobaczenia na II NHZlot.
  
 
Biała 06 świetna
  
 
Cytat:
2011-06-27 13:47:22, ironman4 pisze:
Biała 06 świetna



Bardzo ładna. Trzeba do klubu zaprosić!
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na naszej "facebookowej" wersji strony. Niebawem wyniki i galeria z filmami na www.nhzlot.pl

http://www.facebook.com/pages/NH-Zlot-Nowohucki-Rajdozlot-Samochod%C3%B3w-z-Epoki-PRL-u/190961810937767

Dodam tylko, że w szczytowym momencie imprezy było 81 samochodów a w ciągu dwóch dni wizytował nas Sobiesław Zasada wręczający pierwszą nagrodę oraz inż. Wiesław Wiatrak, konstruktor Syreny Bosto oraz Beskida 106. Co ciekawe to właśnie Beskidem 106 pokonał całą trasę imprezy.

Pan Sobiesław Zasada wręcza pierwszą nagrodę Markowi Lenartowi jadącemu Skodą 100 De Luxe:


Bardzo dziękujemy za przybycie wszystkim załogom. Mięliśmy naprawdę wspaniałych uczestników.

Wszystkie atrakcje wypaliły. Jeździliśmy ogórkiem, nyskami i taksówkami 1313, zwiedzaliśmy schrony przeciw-bombowe, muzeum PRL-u, Nowej Huty i Inżynierii Miejskiej, jedliśmy obiad robotniczy w barze mlecznym, oraz śniadanie i kolację w nowohuckim klubie, wysłuchaliśmy koncertu Davida Zavartki, walczyliśmy na czas na placyku Kubicy i wykonaliśmy tam pamiątkowe zdjęcie dla niego oraz odwiedziliśmy sporo nieznanych zakątków Nowej Huty.

Za rok chcemy przyjąć ok. 110 załóg z całej Europy. oraz rozwinąć trasę rajdu poza Nową Hutę, na tereny otaczające dawną hutę Lenina.

Prosimy też o nadsyłanie zdjęć i filmików na adresy: kontakt@nhzlot.pl oraz info@communistcars.pl. Powstanie z nich długi film upamiętniający HN Zlot 2011.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Cytat:
Z drugiej strony wpisowe też nie było małe (chyba 140zł od uczestnika), ale dzięki temu na zlocie nie było osób przypadkowych "z łapanki na ulicy". Do zobaczenia na II NHZlot.



Wpisowe wynosiło 80 zł, reszta to noclegi. Proszę mi wierzyć, że z takim wpisowym zorganizowanie tylu rzeczy wymagało na prawdę sporo gimnastyki. Za rok już nie będziecie wpłacać pieniędzy za nocleg organizatorowi tylko bezpośrednio w hotelu. To wyklaruje nieco sytuację. Wpadajcie za rok !!!

[ wiadomość edytowana przez: Lajkonik dnia 2011-06-30 12:38:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: Lajkonik dnia 2011-06-30 12:38:31 ]
  
 
II Nowohucki Rajdozlot Samochodów z epoki PRL: 1-3 VI 2012!
  
 
To jest nas juz dwóch?
  
 
Koledzy piszcie kto jeszcze wywiera się na N H ZLOT 2012.
  
 
Ja bym się chętnie wybrał. Byłem w zeszłym roku, może też się uda w tym.
  
 
Jeszcze za wcześnie żebym mógł powiedzieć na 100 % ale raczej też bym był .
  
 
Jeszcze za wcześnie żebym mógł powiedzieć na 100 % ale raczej też bym był .
  
 
W ubiegłym roku było naprawdę fajnie. Przyjechało sporo samochodów, które wzbudzały spore zainteresowanie zarówno innych kierowców na drogach Nowej Huty jak i zwykłych przechodniów.
Jeżeli dobrze pamiętam to sobota była cała w ruchu od 06:00 rano do 20:30, po powrocie do „Alfa” ledwo jeszcze znalazłem siłę by wyrwać się na miasto słynnymi TAXI.

Z tego co widzę, to w tym roku organizator NH zlotu przygotował trochę więcej atrakcji . To bardzo miło z jego strony. Mam nadzieje ze to nie spowoduje ze zaczniemy o 06:00 jednego dnia, a skończymy o 06:00 drugiego dnia, Jak by tak było, to EXTRA zabawa by była………
Pozdrawiam
igiers
  
 
igiers rozumiem ze mozna sie Ciebie tam spodziewac?
  
 
Widzę że na razie ani jedna Łada się nie załapała na listę uczestników .
  
 
Pewnie dlatego, ze nie aktualizowali listy dwa dni
  
 
pozycja 48, lada 1500s, pozycja 06 2107, 54 lada 2107 ADAM ,
  
 
Cytat:
2012-03-14 22:33:41, SzokoLada pisze:
pozycja 48, lada 1500s, pozycja 06 2107, 54 lada 2107 ADAM ,



Lista oczekujących.