Zlot czerwcowy lista 100% chętnych - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To w takim razie odwiedzę was Niestety nie mam tyle czasu żeby zostać na całą noc na ale będę
  
 
Cytat:
2011-04-14 20:34:29, Praethorians pisze:
Niebawem Kalor poda nr.konta do wpłat. 35pln/osoba za noc 20pln/osoba dodatkowo atrakcje 100pln wjazd na tor



weźcie poprawcie w 1 poście bo tam pisze 10 osoba dodatkowa
  
 
aaa jeszcze co z torem ? w 1 poście pisze ze płatne do kwietnia . czyli jak ? teraz już na tor nie mogę jechać skoro chciałem zapłacić na miejscu ?
  
 
Widzę, że ten wątek - klik - jest Ci obcy.

P.S. Używaj opcji edycji jak chcesz coś dodać po chwili - nie pisz jednego posta pod drugim.
  
 
Cytat:
2011-06-03 09:12:14, Kalor pisze:
Widzę, że ten wątek - klik - jest Ci obcy. P.S. Używaj opcji edycji jak chcesz coś dodać po chwili - nie pisz jednego posta pod drugim.



Spoko ale pierwszy post w tym temacie musiał by być też poprawiony
  
 
Cytat:
2011-06-03 11:56:47, Diviz pisze:
Spoko ale pierwszy post w tym temacie musiał by być też poprawiony



Już poprawione. Tamto to były wczesne plany
  
 
poproszę o dopisanie na zlot Daras84 fiesta rs2000 tylko TOR, płatne przy wjeździe
  
 
Cytat:
2011-06-12 11:35:05, daras84 pisze:
poproszę o dopisanie na zlot Daras84 fiesta rs2000 tylko TOR, płatne przy wjeździe



ok
  
 
Niestety z żalem musze zrezygnowac ze zlotu. Awaria autka nie pozwala mi na przyjazd Życze wszystkim świetnej zabawy, która niewątpliwie bedzie
  
 
Cytat:
2011-06-22 15:35:47, Kacperooo pisze:
Niestety z żalem musze zrezygnowac ze zlotu. Awaria autka nie pozwala mi na przyjazd Życze wszystkim świetnej zabawy, która niewątpliwie bedzie



jeśli silnik nie eksplodował to do rana naprawisz
ogarnij szybko awarię, może zdążysz jutro naprawić i od piątku wpadniesz