Głośniki ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile mogą kosztować głośniki do samarki (takie lepsze) moga być urzywane ale działające
  
 
Lepsze czyli jakie ;] ? mozesz mi odrazu zapodac cene swego radia bo u siebie musze cusik wstawic ;]
  
 
no i jakie głośniki? bo ja w swojej mam dwie pary 13cm, parę tweterów i parę basów 22cm...
  
 
wlasnie: napisz, czego czekujesz - rozpietosc cen jest ogromna. W lodzi najtansze uzywane kupisz juz za 10 zl (takie znosne), bazarniki nowki, ale niemarkowe kosztuja kolo 50 zeta, a te wysokiej klasy to praktycznie i ponad tysiac....
piszesz "takie lepsze" - to liczylbym miedzy 100-200 zl.... w tej cenie beda juz markowe. Chyba, ze zaufasz tanszym prodcentom, np boschmannowi czy tajwancom przyzwoitszym....
w kazdym razie odradzam efektowne, lecz gowniane polyskliwe membrany z poliproplenu... Najlepiej gra powlekana celuloza.. Ale KONIECZNIE powlekana, z uwagi na wilgoc. Warto tez poszukac takich z zakrecanymi terminalami - sa pewniejsze od wsuwek, ponadto latwo je montowac, gdy kable wykonczysz widelkami. To istatone zwlasza przy tylnej polce, gdy zecghcesz ja wyjac wraz z glosnikami....
no i skonkretyzuj pytanie.... a postaram sie pomoc.
  
 
jesli chodzi o "takie lepsze" to ja polecam glosniki z polki ALPHARDA, sa dobre pod wzgledem jakosci wykonania i barwy dzwieku a i cena jest dobra. na przod jakies dwodrozne na tyl dobre basiki ewentualnie midbasy i tweetery na przod, w drzwi to raczej cos trojdroznego polecam. z takim ulozeniem glosnikow nawet na LIPOWEJ sie mozna pokazac ( chlopaki z bialego wiedza o co chodzi ),.
pozdrawiam.
  
 
basiki polecam z otwartą cewką i minimum 20cm.
  
 
W weekend bede montowal na tylnej polce (wyciete dziury pod szyba) 20cm basowki + tweeterki - chyba tak sie to pisze, na przod dam 10cm srednie razem z wysokimi. Niestety nie posidam wzmacniacza a radio tez nie za dobre ( PIONIER SL-5MPVR ) - czyli tania podroba. Ponoc ma koncowke 4x30W ale jak bedzie 20 to sie bede cieszyl.

Pozdro.