[S] Rajdowy maluch cześci lub cały. Klata,kubeł,pasy,silnik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Przymierzam sie do sprzedania swojego malucha. Stoi rok czasu w garażu i nie mam czasu żęby wziąć się za niego, a szkoda by tak stał. Mogę sprzedać w całości albo jak będzie zainteresowanie to na części. Wszystkie ceny do uzgodnienia, najlepiej odbiór osobisty w Łodzi lub Świdnicy, ale wysłać też mogę.

Klatka zgodna z załącznikiem "J", mocno rozbudowana, nie bita, zastrzały w drzwiach, tylne poprzeczki za fotelami, poprzeczka między licznik i kierownice, dobrze spasowana, skręcana. 700zł.

Kubeł replika Sparco, w dobrym stanie, niepoprzecierany, mocowanie dolne. 200zł

Pasy oryginał Sparco, w dobrym stanie. Komplet 260zł.

Felgi z BMW rekiny 13", raczej proste, do odmalowania, 4szt 160zł.

Koła zimowe 13", ładne opony 135/70/13 kormoran winter, dwie felgi troche podbite od krawężników. 4szt 200zł

Silnik na wałku 555 kałuży, obniżona głowica, modzony gaźnik, lekki zamach itp... Był kupiony nowy w 2008r z metkami i naklejkami, wersja elegant, po poskładaniu przejechane może 2tyś km. Niestety jakiś kamień uderzył w tłumik i jest urwany kawałek bloku ze szpilką od wydechu. Blok do pospawania albo caly silnik na czesci do przelożenia. Jest na chodzie, tylko olej wylatuje. 450zł...

Buda, w dobrym stanie, nie pognita, malowana jakies 5 lat temu, zrobiona podłoga, przedni pas i progi. Jedynie w okolicach tylnych lamp widać trochę ślad czasu, ale nie jest źle. Pod niebieską folią jest czarne zabezpieczenie antykorozyjne, można zdrapać i pomalować. Sprzedaję na utwardzonych amorach, sklepanym resorze, z hydraulicznym ręcznym, na kołach 12", ze sprawną skrzynią i jednym fotelem lotniczym. W sumie to do jazdy brak tylko silnika. Ważne OC, brak przeglądu. 350zł

Jak coś to piszcie PW.

Zdjęcia będe sukcesywnie dodawał, na razie mam tylko takie:














[ wiadomość edytowana przez: lisek181 dnia 2011-03-21 19:36:23 ]
  
 
Rekiny 5 czy 5,5? Wstępnie klepię, masz jakieś fotki?
  
 
wałek 555 ile
Wstępnie klepie

[ wiadomość edytowana przez: kaszel1510 dnia 2011-03-21 21:41:44 ]
  
 
na razie są chętni na całe auto...
  
 
Widze ze w opisie jest jeden kubel?na zdjeciu w samochodzie sa dwa kubelki wiec mialbys komplet?jesli tak to klepie
  
 
więc auto prawdopodobnie będzie na części, ale nie chce mi sie rozbierac silnika Fotel bimarco juz sprzedany, został kierowcy i komplet pasów. Auto stoi w Łodzi.

Aktualne zdjęcia wszystkiego co mam postaram się wrzucić jutro lub w czwartek...
  
 
kolega paszczuś klepał w moim imieniu kubeł i klepe go dalej jak coś to wal dane do przelewu na pw
  
 
zeby nie bylo , puki co ja klepie bude . Ale konkretnie okresle sie po kontakcie z włascicielem
  
 
żeby nie było, to buda jest już zaklepana razem z klatką!! od poniedziałku
  
 
Ponawiam

Cytat:
Rekiny 5 czy 5,5? Wstępnie klepię, masz jakieś fotki?



Można fotki prosić?
  
 
Dokładne foto fotela wstawie jutro.

Byłem dzisiaj w garażu i po zimie trzeba zmienić tą niebieską folię, albo pomalować dół auta, bo folia popękała i odchodzi, pod folią nie ma rdzy. Jedyne miejsce z korozją to tam gdzie leci błoto spod tylnego lewego koła.


Zapomniałem zmierzyć szerokość rekinów... W garażu mam tylko dwie felgi, kolejna para jest w drugim garażu, ogólnie stan czterech jest podobny, te drugie były niedawno odmalowywane na biało i są na nich jakieś opony jeżeli dobrze pamiętam.



Buda z klatką jak dotąd zaklepane dla Qba126.

WSZYSTKIE ZAKLEPYWANIA, POPROSZĘ ROBIĆ W POŚCIE.













  
 
No ok. to wtedy czekam na znak co z budą .... klatka mnie nie interesuje. W razie co jestem drógi
  
 
No to ja bede trzeci w kolejce na bude
  
 
Mam zdjecie kolejnych dwóch rekinów, jednak tez są do pomalowania. Naciągnięte są jakies zimowe dębice.
  
 
to ja klepie bube jako czwarty w kolejce chociaż mam marne szanse
  
 
Zobacz szerokość Rekinów bo ze zdjęcia trudno wyrokować. Na feldze jest napisane w okolicach środka.
  
 
Foty fotela. To białe na zdjęciu to jakaś farba, ale tylko nachlapane, zejdze jakims rozpuszczalnikiem, akurat nie mam wdomu...



Reszta części:

Ceny do negocjacji...

zderzaki z uchwytami, w stanie rajdowym, podoginane i bez połysku 40zł

gałka do biegów 30zł


obrotek mera lumel , niestety nie wiem czy jest sprawny + drugi na czesci 30zł



obrotek diodowy ze wskaźnikiem ładowania + drugi gratis 25zł



liczniki z Lady ladowania i paliwa po 20zł/szt


Liczniki z obrotomierzem, ladnie zrobione, ale nie wiem czy sprawne w 100%, 50zł



dystanse 5mm 4szt 30zł


lampy, to co na zdjeciu 15zł


nowe szczęki przednie Fomar z opiłkami miedzi 20zł


szczęki przednie Ferodo, przejechane 100km 20zł


naba do malucha na gruby wieloklin FL 40zł


poduszki skrzyni, nowe 8zł


spręzyna silnika,nowa oryginał fiat lancia 8zł


obejmy tłumika, nowe 5zł


ochwyt serwisowy do zawieszenia silnika 10zł


szpilki do wydechu nowe 10zł





[ wiadomość edytowana przez: lisek181 dnia 2011-03-25 01:08:45 ]
  
 
czy do naby masz klakson ?
i czy do obrotomierza masz szybke z ramką ?
jestem wstępnie zainteresowany
  
 
To ja klepę kubeł i nabe poszedł priv
  
 
Cytat:
2011-03-25 07:19:29, co-driver pisze:
czy do naby masz klakson ? i czy do obrotomierza masz szybke z ramką ? jestem wstępnie zainteresowany



Szybki nie mam. Klakson gdzieś miałem ale na razie nie znalazłem.