[ruczek23] Escorcik Mk7 1,8D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak pisałem wcześniej atrapa chrom nie pasuje do bry.

Weź pomaluj go na czarny mat nie będzie tak pstrokato

Jeżeli jutro przyjdzie do mnie paczuszka to pokarze jak to się komponuje

To żółte coś na uchu holowniczym co to?

A reszta ujdzie
  
 
No jest lepiej Idziesz do przodu, zderzak jak by był cały i w kolorze - bez halo i z lepiej spasowaną dokładką naprawdę byłoby super. Do tego bagażnika mógłbyś jeszcze dorzucić taką owiewkę Thule.
Działaj bo idziesz w dobrym kierunku
  
 
dokladke z przodu od czego dales? fajnie wyglada
  
 
zderzak bedzie caly nowy ale narazie brak kosztow. te cos zielonego to choinka zapachowa do zartow;p a z tym grilem to czekam bo szukam na zlomie gdzies czarny plaster miodu

ps.
dokladka z golf 4

szukam maski jak ktos ma jakas stara moze byc pordzewiana bo chce ja zrobic na rost'a

[ wiadomość edytowana przez: ruczek23 dnia 2011-05-23 06:50:28 ]
  
 
Jak chcesz to mogę spróbować Ci wymienić tego grilla na plaster miodu, tylko musiałbym dostać ten od Ciebie na jakiś czas
  
 
ja złomie kupie za pare groszy a ten sie moze sprzydac
  
 
Ze względu na to za miałem obita maskę od kamieni i źle pomalowaną przez poprzedniego właściciela założyłem bre.

Oto efekt:



  
 
Na taki zderzak poluje ale ja bede go na czarno malowal albo kolor auta to sie okaze. grill mi sie niepodoba twoj jakos taki bez efektu. a lamp soczewkowych tez niechce jednak seryjne lampy sa naprawde ładne wystarczy je przyciemnic
  
 
Kolego lepiej zapodaj taki zderzak bez halo, ale w kolorze i z tą dokładką i bedzie szał ;p
  
 
Cytat:
2011-05-08 22:34:57, ruczek23 pisze:
chyba ze dorwe lampy po taniemu to zrobie



Mam lampki po taniemu. Ori Valeo jak byś chciał. Komplecik za 60 zł + przesyłeczka
  
 
Bra + Grill Ghia czarny mat


  
 
Cytat:
2011-05-23 06:46:32, ruczek23 pisze:
... szukam maski jak ktos ma jakas stara moze byc pordzewiana bo chce ja zrobic na rost'a [ wiadomość edytowana przez: ruczek23 dnia 2011-05-23 06:50:28 ]


Tutaj jest ess na części i akurat maska bardzo pordzewiała

maska rost
  
 
napisane do kolesia czekam na odpowiedz
  
 
nudna niedziela to szlo porobic fotki;p i wrzucanie roznych gadzetow na dach. grila niema wcale jest siatka"tuningowa" ale moze byc. no i z nudow pobawilem sie z felgami fajny efekt
fotki:








































  
 
A że tak zapytam co to jest za model fiata bo pierwszy raz takie coś widzę
  
 
Jest to Fiat Palio hatback. w Polsce pare modeli za to w włoszech (z tad sprowadzilem) i brazyli tego jest pełno Specjalnie dałem taka fotka ;p
  
 
Pare fot po naprawie recznego ;p i nowa zabawka silowniki maski






kazdy wie co sie pozniej dzialo wole niedawac fotek ;p












[ wiadomość edytowana przez: ruczek23 dnia 2011-06-10 21:17:25 ]
  
 
Po spocie ślaskim bardzo spodobaly mi sie naklejki na audi od szafy;p odrazu zamowilem i nakleilem. zderzak przedni jest moj w oplakanym stanie a niema kasy na nowy to z nim sie co chwile bawie.
Auto wyglada aktualnie tak jakos bardzo mi sie teraz spodobalo
Fotki:




















  
 
no to teraz masz wszystko i german style i jdm

p.s. dodawaj foty w poziomie bedzie prościej sie przeglądać


pozdr
  
 
ale ulep