Ukłony dla 3Miasta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie do Gada lub innych mieszkańców pięknego grodu Bolesława potomka rzymskich cysorzy
Czeka mnie we wtorek wycieczka Gdańskie lotnisko (po raz pierwszy w życiu) więc mam prośbę o wskazówki jak najlepiej dojechać (z 7mki) na co uważać na dojazdach bo może jakieś ograniczenia albo roboty mnie spotkają?
Szkoda że przylot samolotu jest ok. 1,30 w nocy bo może spotkał bym kogoś znajomego po drodze.
  
 
Cytat:
2011-04-17 19:20:26, JerryP pisze:
Szkoda że przylot samolotu jest ok. 1,30 w nocy bo może spotkał bym kogoś znajomego po drodze.


Masz szczęście że przylot jest w nocy, o 1.30 bezproblemowo dostaniesz się do Rębiechowa. W ciągu dnia odradzam podróżowanie samochodem po Gdańsku
  
 
Ja myślałem że to tylko w 100licy pod rządami HGW zapadają się drogi świeżo oddane po kapitalnym remoncie lub nowo wybudowane .
Właśnie się zastanawiałem czy Bałtyk jest równie ciepły jak morze celtyckie bo jeszcze tydzień temu brodziłem tam bez uczucia zimna. Miałem chęć pojechać wcześniej i odwiedzić kolebkę Solidarności ale w korki nie chcę się pakować
  
 
Pare wskazowek od nas i dalbys rade Najlepiej gdybys wpadl w srode po poludniu oczywiscie.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Nie dam rady bo zabieram z lotniska moje dzieciaczki i od razu odpalam do Warszawy.
W środę około 10tej muszę być z mamą w szpitalu na kontroli więc odpada dłuższy pobyt.
Pod koniec miesiąca będę je znów odwoził do Gdańska na lotnisko to może wtedy udało by się jakiś mały spot zorganizować zwłaszcza że wylot wcześniej będzie.
Pozdrawiam.
Jerry