JAKI ROZMIAR KLOCKÓW DO YARIS 1,0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam do wymiany klocki w mojej YARISCE, ale przy zakupie spotkałem się z różnymi ich rozmiarami. Proszę o pomoc w doborze. Trochę danych: rok prod.2002 Francja, silnik 1,0 CP10, tarcza śr. 235, ABS, hamulce tył szczęki. Chcę kupić FERODO lub BREMBO. Proszę o pomoc.
  
 
nie powinieneś mieć problemu z tymi klockami,wymiarów nie znam bo nigdy nie mierzyłem,ale idę do sklepu mówię jakie auto,rocznik,pojemność i zawsze otrzymuję poprawne.do yarisów 1.0 ,1.3 i 1.4diesel są te same klocki. znalazłem taki rysunek i są podane rozmiary z wyglądu mają tak wyglądać.generalnie są trzy rodzaje klocków,pierwsze były z prowadnicami prostokątnymi(japonczyki),drugie z prowadnicami zaokrąglonymi(francuzy-takie jak ty masz) i trzecie do aktualnych yarisów to one mają całkiem inną prowadnicę taki dziwny kształt trudny do określenia,ale wszystkie można znaleźć np.na allegro wraz ze zdjęciami lub rysunkami.
  
 
moja matka miała w swojej identycznej Yarisce takie klocki hamulcowe, natomiast najlepiej wybierać części po numerze VIN (nadwozia). dzięki temu będziesz mieć pewność, że klocki będą pasować. większość sklepów internetowych z częściami ma taką opcję.