[Ogólne] Odświeżenie felg zender

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trafiło mi się takie
cóś
i mam prośbę o podpowiedzi jak byście to widzieli. Mam pewną koncepcję, ale wolałbym się upewnić.
Początkowo w planie była ich sprzedaż, jednak chyba zostaną u mnie.....
Fele póki co jeszcze nawet nie myte .......
  
 
Płaskie w lustro,reszty bym nie ruszał.
 
 
moje zdanie juz znasz...
  
 
Panie a dekielki tam też aluminiowe są? jeśli tak to bym polerował co się da, a co się nie da albo w czarny albo w jakiś oczojebny A zrób tak, żeby było ładnie. Pozdro!
  
 
Dekielki też alu.
Zakup konsultowany z lekka z kolegą Sewerynem. On się faktycznie na felgach zna. Sporo mi o nich powiedział za co mu w tym miejscu dziękuję .
  
 
no to ci się trafiły felgi taki mega rarytas

ja bym proponował w czerń a potem polerka całego czoła i na to jakiś fajny naciąg i na auto
  
 
FelgA Malina Rób lustro i nie pekaj, a bedzie bosko!
  
 
jaki to rozmiar? Jesli cos wiecej niz 14 to ja bym chętnie odkupił;D
  
 
Rozmiar jest na fotce z oponą, specjalnie zrobiłem przed wywaleniem gum..... 15''
  
 
A kolega bardzo się do nich przywiązal?
  
 
Fajne, czarny i polerka bedzie czynil na nich.
  
 
Zdecydowanie bardziej jestem przywiązany do tych które mam obecnie (17'') .
Ciekaw jestem jak by esina na nich wyglądała. Szczerze pisząc to tego typu fele nigdy mi się nie podobały, tak jak i modele z rantami..... Żona też mi tu nad uchem kwęka, że ich nie chce na autku widzieć.... A mnie korci aby je zrobić i założyć, przynajmniej na parę dni.


  
 
jesli mają isc na sprzedaż to ja bym ich nei ruszał bo jak dla mnie taki classic style jest najlepszy owszem w polerce pewnie wyglądalby pięknie ale musialby byc zrobione na lusterko i we wszelkich zakamarkach
  
 
Cytat:
2011-04-18 21:49:23, spinacz25 pisze:
...owszem w polerce pewnie wyglądalby pięknie ale musialby byc zrobione na lustro...


A czy robi sie inna polerke jak nie na lustro!?
  
 
Zmiana planów, nie będę się z nimi bawił z racji, że tak czy inaczej do siebie ich nie założę. Nie miałyby wyglądu na moim essim. Tu potrzeba konkretnej gleby i niziutkich oponek. A to nie u mnie .
Jutro trafią na alledrogo.........
  
 
poszedł priv
  
 
a jaka cena bo to w sumie jest najważniejsze
  
 
Miałem zamiar wystawić aukcję od złotówki (z jakąś tam ceną minimalną ), ale temat już nieaktualny. We wstępnej rozmowie z osobą zainteresowaną padła wydaje mi się przyzwoita kwota i felgi mają nowego właściciela.
Temat do zamknięcia.

[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2011-04-27 22:48:42 ]