Brewki do 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzie mozna takie brewki kupic
 
 
A po co, Śiódemka i tak jak BMW nie będzie wyglądała a w oryginale jest najładniejsza.
Andrzej
  
 
hmm w sumie to nie jest temat na tego posta ale co trzeba zrobic zeby nalezec do klubu bo od stycznia bede posiadaczem 2107 i chcialbym nalezec do klubu
 
 
U góry masz link o nazwie "Dołącz do klubu" - tam masz wszystko co chcesz wiedzieć.
Andrzej
  
 
Cytat:
2003-09-21 14:53:01, Anonymous pisze:
gdzie mozna takie brewki kupic



za cholere nie kupisz. Mozesz albo robic samemu, albo szukac laminatora, ktory je zrobi. Jesli Cie interesuje adres takiego w Lodzi, to sluze....
  
 
Jesłi chcesz zobaczyć różne wersje ' brewek na 2107 to popatrz sobie na kilkaset zdjęc przeróżnych ładzianke na galerii www.vaz.ee albo na www.pimix.com
Ale tak jak pisze Andrzej - zastanów się czy wrato
Ni oczywiście zapraszam do naszego klubu - jesłi uważasz,ze warto .
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Ale z tego co wiem panowie policjanci nie są zachwyceni takimi brewkami i potrafią nieźle się do tego przyczepić.
  
 
Kamil mozliwe ale w sumie jezeli zechce o wszystko sie moze przyczepic co mu nie bedzie pasowac i wez sie kluc np. o to ze lampka podswietlenia tarczy jest slaba i "chyba" nie w takim kolorze a ty stoisz i doskonale wiesz ze lampy nie wymieniales na jakals kolorowa ;] tylko zwykla.

Choc przyznam ze u mnie raczej poblazliwie patrza na mlodych kierowcow w starych autach wiedza ze kaski malo i czesciej jakos z widzenia przywalaja sie do mlodych i tu uwaga (nie tak czesto za predkosc) poprostu wiedza ze zawsze moga ich za cos scignac bo auto taty wiec tatus napewno zaplaci za mandat.

Przyznaje ze sam pare razy wciskalem scieme o tym ze "ucze sie i nie mam kasy a lada dlatego ze to oszczedne auto" i jakos na to ida
  
 
U nas w Poznaniu ścigają szczególnie tunningowane maluchy
  
 
Kamil ja osobiscie zazdroszcze maluchowcom nie dosc ze mniej bezpieczne przyspieszenie slabsze ogrzewanie gorsze ale kurde coz za odwaga i pomyslowosc bo jakos zawsze w maluszku widze kilku kolesi wielkiej postury ganiajacych po uliczkach ja jestem chudy i ledwo sie mieszcze a jak oni tego dokonuja nie mam pojecia.

Niech kazdy pamieta iz jest to tylko zarcik nie chce obrazac zadnego posiadacza maluszka gdyz auto to auto bo jak mowi przyslowie ciasne ale wlasnie co juz dla mnie jest piekne :]
  
 
Brewki? Moim zdaniem to mało oryginalne... I ten argument mi wystarcza , żeby o brewkach nie myśleć. Łatwiej ładę popsuć niż poprawić jej klasyczne piękno!
A poza tym nie lepiej zainwestować w sprawność techniczną?
  
 
Mi tam się o nic policja w Białymstoku nie czepia
Jedyne czego się boję to fotoradar.
Co do brewek,to myślę że nie warto.Dla mnie lipnie to wygląda.
  
 
Lada ma za duze szpary wokol swiatel dlatego brewki niebardzo pasuja....