[MKVI] RS 2000/2300

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takowe pytanie jakoże mam nieco problem z równym chodzeniem silnika...

jak już wiecie mam 2300 w RSie i mam zgryza co do palenia na wszystkie gary...niby cewka ale są ok, kable, świece sa ok, iskra jest, ładowanie jest, kompresja też ale na 3 garze nie chodzi tak jak trzeba...nie mam na razie pomysłu co to moze być, byłem u elektryka i skończyły mu się pomysły, byłem u czarodzieja który zapytał się jaki silnik a ja mu na to ze oryginalnie 2000 a on:" to w escorcie takie były?" więc już nie kontunuowałem rozmowy...kumpel za którego przyczyną 2300 siedzi w RSie na razie jest niedostępny a mnie taka praca silnika wk*** wiec pytam na forum moze ktoś coś bedzie wiedział..
  
 
wtryski??
  
 
Dodam,ze auto ogólnie trzyma równo obroty nie falują ani na Pb ani na LPG ale autem telepie..przy rozpędzaniu dusi się nie ma siły to chyba oczywiste w tym przypadku, przy dojeździe do świateł nierzadko zgaśnie bo wejdzie poniżej jałowych.. a czasami obroty trzyma tak równo na 1,3tys obr/min
  
 
Może odma? Czasem jak dzieją się takie cuda i niby wszystko jest dobrze to okazuje się że problem tkwi w odpowietrzaniu skrzyni korbowej (konkretnie w jego braku).

[ wiadomość edytowana przez: Qwet dnia 2011-05-13 23:51:08 ]
  
 
Cytat:
2011-05-13 23:35:06, Venom_4x4 pisze:
wtryski??



kurde no ale tak odrazu??Listwa była git ok

troche mi coś syczy jakby powietrze gdzieś spier...nie wiem co bo nie miałem sposobności tego sprawdzić co tam tak sobie syczy :/
  
 
Cytat:
2011-05-13 23:56:58, trance pisze:
kurde no ale tak odrazu??Listwa była git ok troche mi coś syczy jakby powietrze gdzieś spier...nie wiem co bo nie miałem sposobności tego sprawdzić co tam tak sobie syczy :/



ale może wtryskiwacz nie ma takiej sprawności i wali tylko 75% zakładanej dawki paliwa ;/

ja mam problem z obrotami hmm od zawsze ale mam uwalone 2 sondy .
  
 
Powtarzam jeszcze raz - sprawdź odmę. O uszkodzeniu odmy może świadczyć SYCZENIE.