Zlot tuningowy 28-29.05.2011 k. Wieruszowa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zajalem 3 miejsce na tuningowisku w Wieruszowie.
dzieki Gok za fotki.
  
 
Gratulujemy Łysy !!!

Dzięki za fajną imprezkę, warto było się spotkać, oby więcej takich akcji w takim a nawet większym składzie

Mam nadzieję, że pojawią się niedługo jakieś fajne fotki a może nawet filmik. Tymczasem odpowczywamy, pozdrowienia z nad jeziorka w Sławie!


[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2011-05-29 09:23:12 ]
  
 
Hejka
Juz sa pierwsze filmoki na Youtube ale to jeszcze nie wszytko
szukajcie relacji na TV Turbo bo wiem ze bedzie.
  
 
3 fotki na szybko rezprezentacji DKT SQAD







  
 
Obecni w kolejności przyjazdu : Prezo, Łysy, Vers, Eifel, Gok, Killer oraz miłe osoby towarzyszące
  
 
Warto było czekać do końca Moment w którym kolega Łysy odbiera puchar bezcenny
  
 
widzę że impreza sie udała To super ja nie dałem rady dołączyć niestety a chciałem. Myślałem ze uda mi sie motorkiem pojechać ale nie wypaliło od wtorku siedziałem a garażu bo robiłem przeszczep serduszka i w miarę sie udało, kawka odpalił na strzała, równiutko pracuje ale zawsze musi byc to ale, niestety regulacje gaźników muszę teraz zrobić bo powyżej 4 tyś nie chce sie kręcic tak jak by paliwa brakowało itd zna morze ktoś kogoś kto ma sprzęt i mógłby mi pomóc oprócz tych co w Sokołowicach są ??
  
 
No teraz corsa sie konkretnie prezentuje byle tak dalej łysy-Gratulacje pozdro dla wszystkich
  
 
Wielkie dzieki Cichy:}
Na Twoj problem moglbym ci pomoc gdybys konkretnie powiedzal co jest grane.Moj nr 660-337-396 moze zadzwon.
  
 
Oj fotografowie chociaż byście pokazali z najładniejszej strony malca


  
 
Corsyca Prezetuje sie wysmienicie naprawde pod wielkim wrazeniem jestem! Widac ze nasz kolega lysy wklada serce w te cudenko MAm pytanie ile kosztuje taka przyjemnosc obklejenia auta ?? bo to okleina prawda czy malowanie ??
  
 
Witam
To okleina.Pomalowanie tak auta kosztowalo by ponad 10 tys a pklejenie to w granicach 3 tys.zalezy jeszcze jaka folia i wzor.
  
 

http://www.youtube.com/watch?v=BcBNS3Xh0BU

http://www.youtube.com/watch?v=TZ0Ah08l4xY
  
 
Juz je widzialem.Fajnie zmontowane i muzyczka tez spoko
  
 
Aha rozumiem czyli cena przyzwoita A to zrobione jest jakos fajnie trwale wiesz czy to sie rozklejac nie zacznie czy cos
  
 
a co do tego oklejenie to tez mnie interesuje na jaki to czas jest bo mam w madzi zderzak i maskę do malowanie wiec tak plus minus ile by to mogło kosztować ??
  
 
Co do oklejenia to niech wypowiedza sie Ci co widzieli corse bo ja powiem zawsze ze jest super.Gwarancja ze strony producenta jest na 8 lat.
  
 
no no.., a mialo być tak słabo... Widzę ze było ok.
Zwróćcie uwagę na 1:45 w filmie z pierwszego linka od Versus'a...
Czy to "nasz" ... Hubi Honda Fan Długołęka ze starej ekipy ? Czy ktoś bardzo podobny ?

  
 
Hubii....Hubii...emeryt już SQADowski... ;P

Było fajnie i miło...

Szkoda że musieliśmy uciekać tak szybko...

Widze że chłopaki nie zrobili maniany i nie trzymali się uporczywie tylko HOND ;P
  
 
a jakiś namiar na te oklejanie itd
a za element ile biorą np maska, zderzak ??
a długo im to zajmuje