Narzedzia i Klucze po Zlocie- oddam... PILNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Po zlocie, a dokladnie po skonczonych naprawach uszkodzonej lady, zostaly sie te oto narzedzia (u mnie):

- 1 plyn hamulcowy
- 1 "raczka" podnosnika hydraulicznego koloru czerwonego!
- 1 "lyzka" ale to wiem ze jest wegierska
- 1 tasma czerwona do spinania ale to tez wiem ze jest wegierska
- 1 szpachelka upaprana pomaranczowa farba


Do tego BARDZO PROSZE, niech ktos sprawdzi czy nie ma mojej nasadki 17 i chyba 18 (gladkie) oraz "przedlozki" sredniej do nasadki oraz raczki do nasadek (bez grzechotki) - BARDZO MI JEJ BRAKUJE!!!!!
Prosbe kieroje glownie do Michala-wlasciciela uszkodzonej lady, Perzana, Dobrego, Bartka z Lodzi i Kolibra(?)

no chyba ze na wegry jej sie wyjechalo.

dajcie znac co jest czyje, to jakos podostarczamy, mysle ze glownie ucierpi na tym, wlasciciel podnosnika, jesli sie nie zglosi.(pewnie sam nei wie ze nie ma )

  
 
Melduję się.
Żadnych narzędzi nie przynosiłem i nie wynosiłem.
Wszystko zostało w okolicy "warsztatu".
Pozdro.
  
 
Czerwony podnosnik chyba był kolegi o nicku Syvo. Będę teraz dużo jeżdził na sląsk - to mu oddam.
P.S. Sorry ,że nie ztrzymalem się dziś ale strasznie spieszyłem z tym tłumikiem
Paweł
  
 
Spoko spoko panie prezesie! Mam nadzieje ze tlumik juz jest na cacy!!!
ALE JA CHCE MOJE KLUCZE!!! AAA Kto ma moja 17 nasadke i moj klucz do nasadek bez grzechotki???
  
 
A ja sobie własnie przypomniałem ,że ten płyn hamulcowy to mój To jest R3/205????Bo ja mam teraz wlanego DOT 4 więc jak chcesz to sobie go zostaw
Paweł
  
 
Napewno dzisiaj sprawdze i poinformuje jak coś będe miał .
  
 
17 znalazlem, ale brakuje 18 zdaje sie
Na pewno brakuje mi tej przedluzki malej, oraz klucza do nasadek-bez grzechotki

Bartek Lodz, sprawdz prosze
  
 
melduje posłusznie że nie posiadam twoich kluczy natomiast jestem ciekaw co się stało z moją 22 płasko oczkowe które wam zostawiłem i miał je Bartek zabrać - ciekawe czy wzioł
  
 
Jesłi się znajdzie u Fleszera - nie ma problema Dobry - podrzucę Ci
Paweł
  
 
Owszem podnośnik koloru czerwonego był mój.
Sprawdzę dzisiaj czy nie brakuje mi rurki i jutro (tj. we czwartek) dam znać.
  
 
Robiłem wczoraj renament w kluczach przy okazji wymiany wachaczy aż wstyd że tak póżno po zlocie , ale z ręką na sercu nie mam żadnych obcych narzędzi , trzeba szukać gdzie indziej.
  
 
Sprawdziłem.
Czerwonę rurkę od mojego podnośnika mam w bagażniku.
Szukajcie dalej .

Ogólnie dzienks i pozdroofka!!!
  
 
No to dzieki. Bartek_lodz, moze Ty bys sprawdzil czyt nie masz czasem nasadki 18, i przedluzki, i klucza do nasadek bez grzechotki?

A swoja droga- NAPRAWDE WSZYSCY MACIE RACZKE DO PODNOSNIKA??? Nie ma chetnego?(na swoje oczywiscie)