Filtr powietrza i świece - Yaris 1.0 99r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, próbowałem znaleźć na forum ale niestety sie nie doszukałem, chodzi o filtr powietrza oraz świece do Yariski 1.0 VVT-I 99r. Mógłby ktoś podać model lub jakiegoś linka do tych części z allegro? Jeśli ktoś zna model oryginału to jak najbardziej jestem zainteresowany. Będę wszięczny za pomoc.
  
 
Ja piernicze ...ludzie to sobie lubia komplikowac zycie.Dzwonisz do ASO i po nr vin podadza ci typ swiec,zreszta 4 szt kosztuja jakies 50-60zl a filtr powietrza tez z 50zl to chyba niewarto podroby zakladac,zwlaszcza ze potem przeplywomierz sie 3 razy szybciej brudzi ,a bywa ze i kopyta wyciagnie.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
No nie wiem BIG... z ta cena swiec w ASO to raczej nie jest tak rozowo - zachecony Twoimi postami zadzwonilem i zapytalem sie ile kosztuja swiece do mojego auta - jedna (zwykla - nie platynowa) 28 zlotych To prawdopodobnie takie samo Denso jak znalazlem w internecie za 14 zl/szt. ... ale co do calej reszty masz racje ludzie lubia sobie komplikowac zycie
  
 
Cytat:
2011-06-14 09:14:48, Piotr_Dzialdowo pisze:
No nie wiem BIG... z ta cena swiec w ASO to raczej nie jest tak rozowo - zachecony Twoimi postami zadzwonilem i zapytalem sie ile kosztuja swiece do mojego auta - jedna (zwykla - nie platynowa) 28 zlotych To prawdopodobnie takie samo Denso jak znalazlem w internecie za 14 zl/szt. ... ale co do calej reszty masz racje ludzie lubia sobie komplikowac zycie


U nas 66zl za 4 szt cena dla klienta bez wymiany.
filtr 78zl .I podobno jestesmy drodzy
Ewentualnie obok jest j
Japanparts gdzie filtr jest za jakies 40zl ale trzeba przejsc przez ruchliwa ulice na druga strone , i nie kazdemu sie chce.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Bigelektron, sugerujesz, że filtr z Japanparts jest tak samo dobry jak "oryginał" w ASO ?
  
 
Cytat:
2011-06-14 18:12:58, tomi150 pisze:
Bigelektron, sugerujesz, że filtr z Japanparts jest tak samo dobry jak "oryginał" w ASO ?


Tylko w tym przypadku tzn ten filtr i ten Sklep obok nas co do reszty to nie sprawdzalem.
W kazdym razie filtry wygladaja identycznie i sa z tego samego materialu nasz w serwisie jest Made in Poland , a tamten... Japan
I nie jest to tania cienka bibula i twarde obramowanie jak w przypadku Sedziszowa czy czegos jeszcze tanszego , a identyczny co do materialu i wykonania filtr.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2011-06-14 21:47:22, Bigelektron pisze:
Tylko w tym przypadku tzn ten filtr i ten Sklep obok nas co do reszty to nie sprawdzalem. W kazdym razie filtry wygladaja identycznie i sa z tego samego materialu nasz w serwisie jest Made in Poland , a tamten... Japan I nie jest to tania cienka bibula i twarde obramowanie jak w przypadku Sedziszowa czy czegos jeszcze tanszego , a identyczny co do materialu i wykonania filtr.


potwierdzam mam do tego sklepu obok aso 10 minut. Tam kupuję i faktycznie nie ma różnicy w materiałach

Big a mógłbyś mi powiedzieć jakie fabrycznie sprzęgła (chodzi o markę) były montowane w yarisach japońskich rocznik 2001? mnie się mocno wydaje że był to AISIN.

Wybaczcie OT.