Kolega Grzee

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niegdyś bardzo aktywny,tak sobie radził na trasie Rajdu Cieszyńskiej Barbórki która odbyła się w miniony weekend.

Grzesiek
  
 
Ano pojechał po puchar
  
 
no Grzechu gratulacje i cała do przodu,muszę się kiedyś znów wybrać na południe , jak ten czas śmiga
  
 
A ja obmacałem Twojego RSa na Barbórce lukirs


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2014-11-26 22:15:10 ]
  
 
Gdzie kurna i czemuś się nie pokazał?
  
 
Zniknął, bo ponoć narobił wałów niezłych na forum.
  
 
Nie pokazałem się bo auto stało na OSie, akurat zmienialiśmy miejscówkę i przechodziłem obok niego A nie będę marznął przecież i czekał, aż wrócisz do auta Sam już nie wiem albo to był Goleszów, albo jeszcze Bażanowice, ale fakt, że auto dobrze się prezentuje :]
  
 
Cytat:
2014-11-26 22:49:25, deathrider_85 pisze:
Zniknął, bo ponoć narobił wałów niezłych na forum.


Mowisz o Grzesku?
Jechal tak samo na rajdzie jak walki tutaj krecil - czyli kiepsko mu szlo jedno i drugie. Kilku go tutaj bronilo np. w mojej sprawie i przekretach na czesciach, gdzie sprawa oparla sie na naszych bankach i nie tylko. Reszty nie chcialem chlopakowi problemow robic, ale nieoficjalnie wiem ze wylecial bezpowrotnie z Forum i po czasie powrocil pod innym nickiem (za zgoda waznych osob tutaj)
Ja to do dzisiaj pamietam
  
 
Cytat:
2014-12-25 20:39:02, RumJanek pisze:
Mowisz o Grzesku? Jechal tak samo na rajdzie jak walki tutaj krecil - czyli kiepsko mu szlo jedno i drugie. Kilku go tutaj bronilo np. w mojej sprawie i przekretach na czesciach, gdzie sprawa oparla sie na naszych bankach i nie tylko. Reszty nie chcialem chlopakowi problemow robic, ale nieoficjalnie wiem ze wylecial bezpowrotnie z Forum i po czasie powrocil pod innym nickiem (za zgoda waznych osob tutaj) Ja to do dzisiaj pamietam


Najpierw zdobadz miejsce w pierwszej pietnastce kl generalnej cieszynskiej barborki a pozniej sie wypowiedz czy umiesz jezdic czy nie. Od wyjasniania spraw sa sady albo meska wyobraznia, wiec kazdy facet zalatwia sprawe po swojemu a nie zali sie i skarzy na formu. Heh zenada, ktos tu ladnie zazdrosny sie stal. Znam Grzeska troche i kto nie kombinuje ten nie zyje taniej kupie drozej sprzedam i wodki sie tez napije powodzenia GrzEE
  
 
Cytat:
2014-12-25 20:39:02, RumJanek pisze:
Mowisz o Grzesku? Jechal tak samo na rajdzie jak walki tutaj krecil - czyli kiepsko mu szlo jedno i drugie. Kilku go tutaj bronilo np. w mojej sprawie i przekretach na czesciach, gdzie sprawa oparla sie na naszych bankach i nie tylko. Reszty nie chcialem chlopakowi problemow robic, ale nieoficjalnie wiem ze wylecial bezpowrotnie z Forum i po czasie powrocil pod innym nickiem (za zgoda waznych osob tutaj) Ja to do dzisiaj pamietam


Najpierw zdobadz miejsce w pierwszej pietnastce kl generalnej cieszynskiej barborki a pozniej sie wypowiedz czy umiesz jezdic czy nie. Od wyjasniania spraw sa sady albo meska wyobraznia, wiec kazdy facet zalatwia sprawe po swojemu a nie zali sie i skarzy na formu. Heh zenada, ktos tu ladnie zazdrosny sie stal. Znam Grzeska troche i kto nie kombinuje ten nie zyje taniej kupie drozej sprzedam i wodki sie tez napije powodzenia GrzEE
  
 
Cytat:
2014-12-29 10:06:41, everlast pisze:
Najpierw zdobadz miejsce w pierwszej pietnastce kl generalnej cieszynskiej barborki a pozniej sie wypowiedz czy umiesz jezdic czy nie. ...


Co to ma wspólnego "wałkami" ?
  
 
Cytat:
2014-12-29 11:48:50, Maylo pisze:
Co to ma wspólnego "wałkami" ?


to ze jak jesteś w 15 to możesz robić walki. A potem możesz mówić ze to jest życie i trzeba kombinować. To jest dopiero żenada.
  
 
Cytat:
2014-12-29 13:50:58, Deny pisze:
to ze jak jesteś w 15 to możesz robić walki. A potem możesz mówić ze to jest życie i trzeba kombinować. To jest dopiero żenada.


W pełni się zgadzam z twoimi słowami.
  
 
zbaczamy z tematu.
  
 
Cytat:
2014-12-25 20:39:02, RumJanek pisze:
Mowisz o Grzesku? Jechal tak samo na rajdzie jak walki tutaj krecil - czyli kiepsko mu szlo jedno i drugie.


Deny, maylo napisalem to odnoszac sie do ww slow. To rumjanek porownal rajdy do walkow. Chodzilo tylko o to ze pierwsza pietnastka wgeneralcwcale nie jest taka zla. Temat jest o barborce a nie o tym kim kto jest albo byl. To jest zenujace nie bede z wami konwersowal na takie tematy, bo oceniacie tutaj ludzi a n samochody nie dziwcie sie pozniej dlaczego na m forum jest tak a nie inaczej. Wrzuccie na luz.
  
 
Cytat:
2014-12-30 09:55:27, everlast pisze:
Deny, maylo napisalem to odnoszac sie do ww slow. To rumjanek porownal rajdy do walkow. Chodzilo tylko o to ze pierwsza pietnastka wgeneralcwcale nie jest taka zla. Temat jest o barborce a nie o tym kim kto jest albo byl. To jest zenujace nie bede z wami konwersowal na takie tematy, bo oceniacie tutaj ludzi a n samochody nie dziwcie sie pozniej dlaczego na m forum jest tak a nie inaczej. Wrzuccie na luz.


No temat jest o rajdach, ale nawiasem zahaczając o inny to co - wałki na forum approved Moim zdaniem forum, to nie tylko samochody, lecz i ludzie. Nie wiem co to za wałki itd. ale jeśli ktoś robi takie rzeczy na forum, to trzeba to też tutaj rozwiązywać. Teraz zostają jakieś nieścisłości, nawet nie wiem jak ten kol. Grzee teraz się nazywa i wogóle - strach coś od innej osoby kupić...
Pozdro i koniec OT.


[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2014-12-30 11:16:12 ]
  
 
dawne dzieje z przed kilku lat. Teraz nikt nie robi wałków.
Gratulować zaparcia Grzee
  
 
Skoro tak piszecie to OK. Sam miałem kiedyś problemy (allegro) ale zwykle rozwiązywałem je tak aby obie strony były zadowolone.