Moj Poldi - FOTO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Umylem wypucowalem wypolerowalem zrobilem fotki i juz sa w profilu ale sliczny jest Aha ten ostatni to moj nowy VT jeszcze nie skonczony

pozdr
  
 
Ale kółek chyba nie umyłeś , przydałoby sie coś z tym zrobić, jakieś kołpaki lub lakierowanie
  
 
nie tykam ich bo sa beee fuj do wywalenia Szukam tych stalowych z trojkatnymi "dziurkami" zdajesie Schmidt Uk

pozdr
  
 
Na koła nie starczyło już wody
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:28:30, VDC pisze:
Umylem wypucowalem wypolerowalem zrobilem fotki i juz sa w profilu ale sliczny jest

pozdr


Ja to samo zrobilem tydzien temu
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:33:14, road_runner pisze:
Ja to samo zrobilem tydzien temu


Ooo niezła sesyjka była, widzę że naklejka klubowa pojawiła sie we właściwym miejscu
  
 
Normalnie 4 godziny pracy 3 razy mycie + polerka mleczkiem K4 + pasta kiwi zderzak ozywi + mycie pod maska (tego nie widac) a wy sie felgów czepiacie ide po jakies kołpaki do sklepu w sumie juz dawno nie slyszalem tego tydydtydtydt jak lataja

pozdr
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:35:01, GDA pisze:
... widzę że naklejka klubowa pojawiła sie we właściwym miejscu




Naklejka to już chyba dawno się tam pojawiła.....
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:38:44, danield pisze:
Cytat:
2003-06-13 19:35:01, GDA pisze:
... widzę że naklejka klubowa pojawiła sie we właściwym miejscu




Naklejka to już chyba dawno się tam pojawiła.....


Pojawila sie wraz ze wspomaganiem i to wtydzien po Sulejowie .
  
 
No i świetnie, tylko ja nie byłem na ostatnim spocie stąd nie widziałem na żywo jej
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:36:48, VDC pisze:
Normalnie 4 godziny pracy 3 razy mycie + polerka mleczkiem K4 + pasta kiwi zderzak ozywi + mycie pod maska (tego nie widac) a wy sie felgów czepiacie ide po jakies kołpaki do sklepu w sumie juz dawno nie slyszalem tego tydydtydtydt jak lataja

pozdr



Pięknie VDC, pięknie !!! tylko zdjęcia są zbyt ciemne i tych blasków malo widać

Road_runner a u ciebie widać idealny stan autka (te ujęcia od spodu :>), nowy tłumik, wszystko odpicowane, zero rdzy.

Ja takie cos robilem rok temu W tym roku nie bede robił, bo poldo o rok starszy = o rok brzydszy, no i mam tylko polerke w mleczku K2 to co ja bede z tym do mleczka K4 startował...

p.s. żartuje oczywiście


[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2003-06-13 20:03:19 ]
  
 
Cytat:
2003-06-13 19:45:35, GDA pisze:
No i świetnie, tylko ja nie byłem na ostatnim spocie stąd nie widziałem na żywo jej


Oj GDA nie jestes zbyt spostrzegawczy po "regionalnym" spocie w Borsku był 2 tygodnie pozniej mini spot na Zaspie i wtedy jezdziles moim Poldkiem
  
 
Przed "regionalnym " spotem byliśmy na Zaspie(przed wyjazdem) i naklejka już była
  
 
Cytat:
Oj GDA nie jestes zbyt spostrzegawczy po "regionalnym" spocie w Borsku był 2 tygodnie pozniej mini spot na Zaspie i wtedy jezdziles moim Poldkiem


Ups !!!

btw: mam nadzieje że VDC nie obrazisz sie że tak "off-topicujemy" Twój temat
  
 
Spoko hehe faktycznie mleczko K2 uupss zaraz poprawie fotki na jasniejsze i bedzie widac blyski

pozdr
  
 
No i mieliscie racje troche wieksze fotki troche jasniejsze i wszytko hmm JASNE Z reszta zobaczcie sami



pozdr
  
 
Teraz to za bardzo,musisz go lekko przykurzyć
  
 
A co robi z tyłu ta laweta?? Czyżby nie przyjechał o własnych siłach pomyciu??
  
 
Mokry tylko bez takich Ta laweta tam poprostu parkuje

A jak wam sie ten VT podoba ??

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: VDC dnia 2003-06-13 20:16:05 ]
  
 
nieźle go "wypucowałeś" razi po oczach jak ...