Klub Espero Junior - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak odświeżę



  
 
I takie jeszcze z tamtego roku w drodze na działkę
Ale było gorąco

  
 
Powiedzcie mi, że Tablety nie działają
Nastała błoga cisza

  
 
Cytat:
2013-07-25 09:05:48, Ikarus260 pisze:
Powiedzcie mi, że Tablety nie działają Nastała błoga cisza


A kiedyś był trzepak, guma, klasy, boisko, podchody lub zwykły plac zabaw i też była cisza w domu a i po całym dniu na dworze dzieciaki padały jak muchy i nie było problemów z usypianiem, ehh... to se ne wrati.
  
 
Teraz wygonić dziecioki na dwór to jak zesłać na Sybir
  
 
Cytat:
2013-07-31 22:05:22, krzychu_ch pisze:
Teraz wygonić dziecioki na dwór to jak zesłać na Sybir



Nie przesadzajcie, moja bratanica nie widzi świata poza placem zabaw

Pozdr.
  
 
Cytat:
2013-08-01 07:57:53, robertkaluza pisze:
Nie przesadzajcie, moja bratanica nie widzi świata poza placem zabaw Pozdr.


I chwała jej za to, przynajmniej nie będzie miała skoliozy lub innego zwyrodnienia kręgosłupa, nadwagi i podwójnego podbródka

Jeden taki dzieciak z mojego bloku treningi karate na playstation moov bo zarzekał się że to też ruch i karate i boks na konsoli wyjdzie mu tylko na zdrowie. Jak już dostał konsolę to skończyło się na pykaniu w gta bo po co się męczyć - i już moov doszło jakieś 10kg nadwagi 15-20 minut konsoli to nie to samo co półtorej godziny na macie Kiedyś potrafiliśmy z kolegami grać w kosza po 2-3godziny a teraz koszt pusty a na pingu i pongu odbywają się gimnazjalno-licealne libacje - takie tam odbijanie jeden do drugiego puszek i flaszek dla sportu

  
 
Moja córa też tylko i wyłącznie plac zabaw.
  
 
Nie no spoko. Dzieciaki aktywnie wypoczywają. Byliśmy u mojego brata w domu i dzieciaki wywalały dosłownie wszystko z szafek więc trzeba było dać uspokajacza Ogólnie nie używają komputerów. Raz na ruski rok jakieś gierki na Mini Mini A z resztą też nie pamiętam kiedy włączyłem komputer w domu Tylko w pracy.
  
 
Cytat:
2013-08-02 15:23:21, Ikarus260 pisze:
A z resztą też nie pamiętam kiedy włączyłem komputer w domu Tylko w pracy.


NMSP
yyy noooo napewno. czyli cały dzien tudzież nocki spędzasz w pracy :]
(sądząc po godzinach pisanych postów oczywiście)
chyba że posługujesz się jakimś mobilnym cackiem typu telefon, tablet (z prawdziwego zdarzenia) laptop,netbook to zwracam honor
  
 
Cytat:
2013-08-12 01:56:51, franko25 pisze:
NMSP yyy noooo napewno. czyli cały dzien tudzież nocki spędzasz w pracy :] (sądząc po godzinach pisanych postów oczywiście) chyba że posługujesz się jakimś mobilnym cackiem typu telefon, tablet (z prawdziwego zdarzenia) laptop,netbook to zwracam honor



Telefon i w pracy komputer. W domu rzadko włączam komputer
  
 
Cytat:
2013-08-13 14:09:51, Ikarus260 pisze:
Telefon i w pracy komputer. W domu rzadko włączam komputer


Zazdroszczę Ci tej wolności
  
 
Czas odświeżyć



-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Ale za... Ma niezłą radochę widać Sam bym tak chciał