Spot jesienny Lubelski - 12.10.2003 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i tak... ten weekend nie wypalil bo nie bylo pomuslu, ale nawet jakby byl, to bylaby niezla lipa, bo wlasnie elegancko pada deszczyk... bylem nad Zalewem i niezla kopa... na przyszly weekend zapowiadane sa ocieplenia nawet do 24 stopni (mam nadzieje, ze tak bedzie)... co do ewentualnego mokniecia na parkingu, to sprawa jest prosta - kto chce przyjedzie i ewentualnie zmoknie lub nie... faktem jest w przypadku Danielka77 odleglosc, ktora jest sporawa i moze nie jest pokonanie jej warte zachodu, no ale mysle, ze bedzie dobrze i pogoda dopisze...
...no i wlasnie ta jesien... pora niezbyt przyjazna, deszczowa itp... ale mysle, ze na listopad uda sie zorganizowac cos konkretnego, tylko nic z tego nie wyjdzie, jak jedni beda jeczec, ze nie moga, inni ze za daleko, inni, ze cos tam - wiecie o co chodzi... i nie moze byc tak, ze ustalamy cos na tydzien, gora dwa przed spotem, dlatego mysle, ze jakby udalo nam sie najblizsze spotkanko, to konkretnie trzeba sie dowiedziec, co i jak robimy z nastepnym... moze niech kazdy kto sie wybiera juz szykuje jakas propozycje, w wolnej chwili szuka miejsca i pogadamy o tym na spociku...
... koncze juz, bo mi impulsiki uciekaja i czekam na was w niedizel... pewnie sie jeszcze tu wypowiem, ale tym czasem... papa...
  
 
Bede i ja
  
 
No mnie niestety tyz nie bedzie...chyba ze jakis cud sie zdarzy ale dzieki (RX) za info.POZDRUFKA I MILEJ ZABAWY
  
 
Spotkanie rozpoczelo sie o godz 14 na parkingu przy PKN Orlen w Lublinie. Frekwencja moze nie byla taka jak chcielismy, ale nie ma na co narzekac bylo sympatycznie chociaz bylo dosc zimno. Na parkingu stawily sie cztery samochody (co ciekawe kazdy mial inny silnik) oraz w sumie 9 uczestnikow. Porozmawialismy troszke jak to na spocie o naszych bolidach, ogladalismy nowe halogeny dalekosiezne Cebki oraz naklejeczki klubowe na szybach (w Lublinie to nowosc) . Poruszylismy tez bardzo wazny temat spotow lubelskich , a dokladnie planowalismy nasze kolejne spotkania. Po ogledzinach samochodow z kazdej strony Janusz_K popstrykal troszke fotek po czym udal sie na egamin na uczelnie. My natomiast zmienilismy otoczenie i udalismy sie nad Zalew Zemborzycki obcowac z przyroda i poszukac atrakcyjnych miejsc na kolejne spotkania. Spot mimo malej frekwencji i zlej pogody mysle, ze byl udany.
Lista obecnosci:
Myszka _1028
Magda
Młody
Punko
Cebka
Qvasiu z ojcem
Janusz_K
RX

P.S.
Relacja fotograficzna bedzie niebawem.


[ wiadomość edytowana przez: RX dnia 2003-10-12 18:59:51 ]
  
 
Byłam na spocie było spoko tylko ze zimno i zmarzłam
  
 
Spocik calkiem przyjemny,troszke chlodno bylo,no ale to sa uroki jesieni.W kazdym razie z niecierpliwoscia czekamy na zime i sniezek ,wtedy to bedzie zabawa.Mam nadzieje ze na nastepnym Lubelskim bedzie duzo lepsza frekfencja.

[ wiadomość edytowana przez: cebka dnia 2003-10-12 21:12:51 ]
  
 
No bylo spoczko... poopcowalismy nie tylko z natura ale i z deszczem .. ogolnie mi sie tam podobalo, jak zawsze.... nie wazne czy bede sam, czy z trzema osobami to i tak bede na nastepnym, ktory juz niebawem... moze w chelmie?? ... trzeba juz myslec, bo to nie ma to tamto... a tak przy okazji - po co nam snieg? - ja jestem za pomyslem z igieltem ....
  
 
Cytat:
2003-10-13 19:51:51, Qvasiu pisze:
... a tak przy okazji - po co nam snieg? - ja jestem za pomyslem z igieltem ....


No,Małysz moze to my nie??
  
 
Sobie wlasnie przyponialem jedna rzecz, ze kiedys wyslalem do GDA foteczki ze spociku w Kolzowce do umieszczenia w relacji i jakos sie nie pojawily, chyba prezesuncio zapomial i tak tylko wspominam
  
 
A owszem taka rzecz miała miejsce, na moje usprawiedliwienie działa fakt że różnica czasowa pomiędzy pierwszą partią zdjeć a wspomnianą drugą była dosyć spora i sie mi zawieruszyły

Moja propozycja jest taka - poproszę o bieżącą relację ze spotu wraz z fotkami (o ile są) i te zaległe zdjecia, jeszcze raz do mnie - uzupełni się
  
 
Cytat:
2003-10-15 07:55:57, GDA pisze:
A owszem taka rzecz miała miejsce, na moje usprawiedliwienie działa fakt że różnica czasowa pomiędzy pierwszą partią zdjeć a wspomnianą drugą była dosyć spora i sie mi zawieruszyły

Moja propozycja jest taka - poproszę o bieżącą relację ze spotu wraz z fotkami (o ile są) i te zaległe zdjecia, jeszcze raz do mnie - uzupełni się



Foteczki juz polecialy, takze czekamy