Z Niemiec do Maroka - LADĄ 2101!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem własnie w EMPIKU i i kupiłem taki niemiecki miesięcznik o oldtimerach p.t."OLDTIMER PRAXIS". Dlaczego???Bo na trzech stronach jest fura zdjęć i opis wyprawy ładą 2101 z niemieckiego maisteczka Auerbach do Marrakeszu przez całą europę, gibraltar i pustynię.Kurde ja co nieco rozumiem po niemiecku ale jak wróci Jasiu (po trzech miesiącach pewnie szprechasz juz nieźle to poproszę go p przetłumaczenie. Nawet luźne.A może jest ktoś chętny już??? zeskanuję też fotki (są kapitalne) i dołaczymy ten reportaż do "mongołady".
Z tego co zdązylęm tam doczytać to z naprawami nie mieli problemów nawet w Afryce
Kurde - marzy mi się daleka wyprawa ładzianką
Marzenia...
Paweł
P.S. Ogladałem tez druga gazete o Oldtimerach i powiem Wam ,że znów tam była cos co wygląda jak łada 2101 - Fiat 124 cabrio , na jakiejs wielkiej wystawie starych aut. Oprócz tego w,że zaczynają się tam pjawiac najstarsze modele naszych autek daje się zauważyć równiez Wołgę i stare Moskwicze

[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-09-22 22:10:42 ]
  
 
no no... ze wszystkim tak jest. najpierw sie wyrzuca na zlom, a jak juz jest tego malo i zaczyna wygladac egzotycznie to zaczynaja sie tym wszyscy rajcowac

ciekawa informacja...
  
 
bo większość lubi świecidełka, nie mając pojęcia o tym co już posiada. traktuje auto jak narzędzie.
dlatego łada jest taka egzotyczna... teraz.