[MK VII]uszczelka pod glowica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.mam pytanie.silnik w moim escorcie 1,6 16v chodzi jak traktor,gdy odpinam wtrysk na drugim cylindrze to nie ma roznicy.prad na wtrysk jest,swieca ma iskre,zamienialem wtryski,swiece,dalej to samo.a ubywa mi plynu z chlodnicy a wyciekow zero.czy moze to byc uszczelka?spotkal sie ktos z takim problemem?z gory dzieki
  
 
dodaje ze olej ma stan dobry.nie ubywa i nie przybywa.napewno woda nie idzie w olej
  
 
A wtrysk działa?
  
 
wtrysk działa prad dostaje nawet zamieniałem wtryski miejscami i dalej to samo bez zmian
  
 
wyjalem glowice i wszystko jasne.wypalony zawor .wie ktos jaki koszt regeneracji glowicy ,czy moze lepiej kupic na szrocie
  
 
Lepiej zrób swoją i będziesz miał pewne, a na szrocie nie wiadomo co kupisz.

Wypalony zawór, czy gniazdo?

[ wiadomość edytowana przez: Pele19m dnia 2011-09-26 19:37:49 ]
  
 
dziura w zaworze wydechowym
  
 
tylko jakie koszty takiego remontu bo autko leciwe i nie chcialbym za duzo dokladac
  
 
Nie wiem jak to wygląda, ale jak nie chcesz dokładać kasy to wymień sam zawór... Wyjdzie taniej niż głowica ze szrotu a efekt prawie taki sam. Zależy jak wyglądają gniazda, zawory i prowadnice. Jak masz możliwość to zrób dokładne foto gniazd i zaworów.
  
 
nie wiem jak gniazda i prowadnice wygladaja bo wydarlem razem z walkami i widze tylko zawory od dolu.w jednym dziura,nastepny wyglada tak jakby miala tez w nim niedlugo wyleciec.niespecjalnie to wyglada
  
 
a moze ma kto ochote nabyc odemnie essiego.klima,poduszki,c.zamek,szyberdach.tylko ta glowica.oleju nie bierze.szkoda mi go ale mam w posiadaniu fieste w dieslu.mam dylemat czy rematowac czy sprzedac.
  
 
szkoda mi go bo jazda nim jest zajebista.golf 3 sie chowa bo jezdzilem takim.poracha