[MKV] Lusterka zewnętrzne z MKVII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie, lusterka są elektryczne czy do drzwi w MK5 podpasują lusterka z MK7?
Może są tam jakieś udziwnienia, a może pasują Plug&Play?

Pieniądze nie duże aby się przekonać, ale nie lubię wyrzucać kasy do śmietnika, a może ktoś to przerabiał.
  
 
Cytat:
2011-08-07 22:38:44, Hex pisze:
Jak w temacie, lusterka są elektryczne czy do drzwi w MK5 podpasują lusterka z MK7? Może są tam jakieś udziwnienia, a może pasują Plug&Play? Pieniądze nie duże aby się przekonać, ale nie lubię wyrzucać kasy do śmietnika, a może ktoś to przerabiał.



Podejdą, było już wiele takich przeróbek.

Z tego co pamiętam, problem może być tylko z tymi z cabrio MK7. Chyba gdzieś był taki wątek
  
 
Z tego co kiedyś wyczytałem to pasują p&p, ale wizualnie to nie zbyt to ładnie wygląda. Te z MKVII są mniejsze i asferyczne. Nie wiem jak tylko z wtyczkami, ale chyba są takie same.
  
 
jak i lusterka tak i kostki masz takie same wiec niema żadnych niespodzianek z podłączeniem a co do wyglądu to jednemu takie się podobają drugiemu takie
  
 
Czyli mogę ze spokojem zamawiać
Tu nie chodzi o podobanie się, a bardziej o hałas i późniejszy ból głowy, te wielkie kloce przy większych prędkościach masakrycznie trzepoczą, potem wytwarzają jakąś chorą poduszkę która wpycha szyby w drzwiach do środka.
Z mniejszymi bardziej opływowymi na pewno będzie lepiej
Dzięki za odpowiedzi.
  
 
tak tylko jak kolega już wspomniał od cabrio nie podejdą
  
 
Pamiętaj tylko, że w miejszych lusterkach... mniej widać
Ja do swojego MKVII założyłem lusterka od MKVI bo nie mogłem się przyzwyczaić do malutkich lustereczek.
  
 
ja do siebie wrzuciłem z mkVII wsio pasowało z tym ze wczesniej miałem manualne wiec pociagnalem wiazke ktora mam z mkV
  
 
Musze powiedziec ze ostatnio przelozylem lusterko od mkVII 3d do cabrio mkVII i pasowalo, wiec nie rozumiem dlaczego mialo by nie pasowac?? Nie widze roznicy.