[MKV] 1.4 Przegub wewnętrzny tylko z całą półosią

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozlatuje mi się przegub wewnętrzny. Jak auto na wybojach przysiada, wchodzę w zakręt ostrzej lub gwałtownie przyspieszam na wzniesieniu to odczuwam wibracje. To na pewno nie przeguby zewnętrzne, je wymieniłem miesiąc temu. Problem polega na tym, że nie idzie dostać wewnętrznych przegubów. W sklepach mi mówią, że występuje tylko z półosią, ale i tak nie ma żadnych dostępnych (pomijam już kosmiczną cenę katalogową). Może kupić używany przegub z półosią, bo z tego co wiem (poprawcie mnie jeśli się mylę), to wewnętrzne przeguby lecą tylko gdy rozpadną się osłony i smar ucieknie (jak to było w moim przypadku).
Ewentualnie z których modeli jeszcze pasują te przeguby??
  
 
kupisz sam krzyżak bez problemu jak coś to mam na sprzedaż używany 100% sprawny bo u siebie nie potrzebnie wymieniłem. myślałem że to jego wina a okazała się skrzynia
  
 
Czyli mało prawdopodobne, aby do wymiany była również osłona przegubu? Pytam bo nigdy nie robiłem nic z wewnętrznymi przegubami.
  
 
Raczej tylko krzyżak ale jak nie wejdziesz pod auto się nie dowiesz
  
 
Wrócę jeszcze do tematu. Po odkręceniu sworzni, wyciągnięciu przegubu zewnętrznego, to po odkręceniu osłony przegubu wewnętrznego krzyżak wychodzi bez oporów (jest po prostu wsunięty)? Nie chcę niepotrzebnie demontować obudowy przegubu.