[mkVII] Po wymiane silnika slizga sie sprzeglo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam. Robilem swap do mojego cabrio mkVII z Rs'a mkVII i po tym zabiegu bardzo slizgka mi sie sprzeglo. Skrzyni nie odkrecalem od silnika. Line ustwailem tak samo jak jak byla w RS'ie. Wkrecilem srube przy pedale od sprzegla praktycznie na maxa i dalej sie slizga. Dodam ze w Rs'ie bylo dobre sprzeglo. Moze ma ktos jakis pomysl?? pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Golin dnia 2011-08-05 09:15:15 ]
  
 
Moze byc to kwestja pedalow, jak robilem swap w golfie trzeba bylo pedal od sprzegla i linke wymienic bo odleglosc skrzyni do pedalu i mocowanie linki bylo inne
  
 



[ wiadomość edytowana przez: luckyboy dnia 2011-08-05 09:53:37 ]
  
 
Poprawione ;D


Tu odleglosc jest taka sama bo rs i cabrio to mkVII.
  
 
Moze i masz racje, ale u mnie tez niby mialo byc to samo a okazalo sie ze pedal ma inaczej mocowana linke przez co wychyl ciegna jest inny co za tym idzie inna odleglosc, nie upieram sie przy tym ze w essim jest tak samo ale warto sprawdzic.


  
 
Sprawdze napewno.
Lape od skrzyni moge cofnac np o 2 zeby bo wtedy bedzie wiekszy naciag??
  
 
Wlasnie sprawdzalem czy w rs jest regulowana lapa i masz racje mozesz sprobowac przeregulowac na lapie.Tylko musisz zmniejszyc naciag linki bo skoro sie slizga to znaczy ze jest caly czas wysprzeglony.

Jak cos to w sobote jestem w Gaci pod Grudziadzem to mozemy sie zgadac i zobaczyc co tam siedzi
  
 
Za chwile bede dalej walczyl z tym i moze cos sie uda zrobic. Bede sie z Toba kontaktowal jak cos.
  
 
Oki
  
 
Winna byla linpa i pedal sprzegla. jest inna w cabrio mkVII i RS2000 mkVII
  
 
skoro sprzęgło i skrzynia jest inna to można zakładać, że linka i pedał sprzęgła również się różnią.