Wypadek, przypadek. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Takiej oferty nawet Era nie ma



Era już zdecydowanie nie
  
 
Cytat:
2011-08-14 10:37:05, bogdan1 pisze:
Kolega Kisztan ma na pewno ...



W tej cenie (do 14.000PLN) kupisz w super wypasie w bardzo dobrym stanie Lagunkę II (rocznik 2002-2004) z zwykłym silnikiem benzynowym 1,8 lub 2,0 który następnie zagazujesz.
Samochód bardzo komfortowy.Wnętrze bardzo dobrze wyciszone. Kombi w Lagunce jest bardzo praktyczne, właśnie dwa dni temu wróciłem z nad morza, gdzie byłem prawie tydzień z całą rodzinką (pod namiotem) i nie było problemów z zapakowaniem się w kombiaka. W przeciągu niespełna miesiaca zrobiłem już 5.000 km i żadnych usterek nie stwierdziłem.
Osobiście przebrałem ponad 50 egzemplarzy samochodów z tego modelu i żaden nie miał najmniejszych problemów z korozją. Problemem są tu raczej dziwne stuki z zawieszenia, ale na forum Laguny są super manuale jak wymienić poszczególne podzespoły, więc bez problemu dasz sam radę w garażu.

Przed zakupem doradzam kontrolę przebiegu w serwisie po numerze VIN - posiadają super bazę, z której wiele się dowiedziałem, co tez kolega B1 może potwierdzić. Ja samych VIN-ów sprawdziłem ponad 100szt.

I nie słuchaj, że to się psuje. Najbardziej awaryjnym silnikiem jest diesel 2.2, Tobie natomiast polecam benzynkę, jest dynamiczna i prosta, więc nie powinno być problemów z eksploatacją.

Niedawno słyszałem fajne powiedzonko, brzmiało mniej więcej tak:
"Jak coś się popsuje u francuza - to znaczy, że jest to auto awaryjne.
Jak coś się popsuje w szmelcwagenie - to jest to cześć eksploatacyjna"


A i jeszcze jedno diesel w tej cenie to spokojnie będzie już miał nakręcone ponad 1.000.000 km.
  
 
Cytat:
2011-08-19 08:45:45, kisztan pisze:
"Jak coś się popsuje u francuza - to znaczy, że jest to auto awaryjne. Jak coś się popsuje w szmelcwagenie - to jest to cześć eksploatacyjna"



A ja słyszałem coś takiego:
Dlaczego kierowcy francuzów nie pozdrawiają się na drodze?

Bo widzieli się rano w serwisie.
  
 
Cytat:
2011-08-19 13:30:35, JaRabbit pisze:
A ja słyszałem coś takiego: Dlaczego kierowcy francuzów nie pozdrawiają się na drodze? Bo widzieli się rano w serwisie.


To raczej dotyczyło użytkowników Alf.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2011-08-19 16:41:43, lucas48 pisze:
To raczej dotyczyło użytkowników Alf.

  
 
Cytat:
2011-08-19 16:41:43, lucas48 pisze:
To raczej dotyczyło użytkowników Alf.

a co pan G ma jakieś problemy
  
 
Cytat:
2011-08-19 19:48:00, markon pisze:
a co pan G ma jakieś problemy


Może jeszcze Pan bo w serwisie nie był
  
 
Cytat:
pan G



Może punkt G

Sorki. Nie mogłem jakoś się powstrzymać
  
 
Kupiłem Forda Mondeo kombi 2,0 TDCI, 115KM, rok prod. 2003.
Dziękuję wszystkim, pozdrawiam .

Kobar
  
 
Gratki
Oby się sprawował nie gorzej niż "Szampan".
I teraz stałeś się nierozpoznawalny
  
 
2 osoby odemnie taki maja i bardzo sobie chwalą.
Jeden jeździ na Taxi i po TYM WYPADKU kupił coś w Twoim roczniku i dalej jeździ Drugi używa rodzinnie i też chwali bardzo
  
 
Cytat:
2011-08-21 22:07:24, Ikarus260 pisze:
Jeden jeździ na Taxi i po TYM WYPADKU.....


Po komentarzach widać że to Twój znajomy Najważniejsze że nikt nie ucierpiał.
  
 
Cytat:
Kupiłem Forda Mondeo kombi 2,0 TDCI, 115KM, rok prod. 2003.


Obym był złym prorokiem, ale IMHO za 14 kilozygli to się nie kupi sensownego diesla.
Ja bym się w każdym razie nie odważył...

Tak czy siak: Oby Się Sprawował

Pzdr.
  
 
Minęło kilka miesięcy od sierpnia, kiedy to kupiłem Mondeo. W tym czasie zrobiłem nim 10.000 km i o dziwo nic się w nim nie zepsuło.
Auto bardzo duże i wygodne. Nie ma sensu porównywać go do Espera bo to zupełnie inna bajka.

Pozdrawiam

Kobar
  
 
Jeśli chodzi o wypadki to sfilmowałem kamerką samochodową stłuczkę w korku.
Peugeot Boxer ( SOLID SECURITY ), na siłę wepchnął się przed Golfa i bum. Nie udała się próba zatrzymania sprawcy przez poszkodowanego. Zapewne spisał numery. Samochody mimo zatoru jakimś tempem się poruszały.
Gdy droga była luźniejsza ochrona dodała gazu i sobie pojechała. Na światłach oba samochody się rozjechały w swoje strony.



[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-02-03 09:08:11 ]
  
 
Cytat:
2012-02-03 09:03:44, Ikarus260 pisze:
Jeśli chodzi o wypadki to sfilmowałem kamerką samochodową stłuczkę w korku. Peugeot Boxer ( SOLID SECURITY ), na siłę wepchnął się przed Golfa i bum. Nie udała się próba zatrzymania sprawcy przez poszkodowanego. Zapewne spisał numery. Samochody mimo zatoru jakimś tempem się poruszały. Gdy droga była luźniejsza ochrona dodała gazu i sobie pojechała. Na światłach oba samochody się rozjechały w swoje strony. [ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-02-03 09:08:11 ]


Po raz pierwszy masz możliwość potwierdzenia forumowej opowieści stosownym materiałem dokumentującym zdarzenie.

Czekamy...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Mam Tylko film za długi. Wytnę ta część i musze komuś wysłać. Sam nie umiem nigdzie wstawić
  
 
Nie jestem w stanie w żaden sposób tego zmniejszyć tak, by wstawić na youtube, ani wysłać e-mailem.
Zaraz znawcy i mondrale napiszą, że kłamię lub coś, a ja poprostu nie potrafie, a nie mam czasu by siedzieć i kombinować.
  
 
Dziś wyszedł mi typ na pasach wprost pod koła. Ja miałem zielone. Mam nagranie na kamerze i jestem w trakcie cięcia filmu. Jesli się uda wrzucę tu na forum. Nic mu się nie stało ale oparł się rękoma na masce.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-03-11 19:44:05 ]
  
 
Cytat:
2012-03-11 19:14:22, Ikarus260 pisze:
...Mam nagranie na kamerze i jestem w trakcie cięcia filmu. Jesli się uda wrzucę tu na forum...


wiemy , wiemy !

od ponad miesiąca "wycinasz" dowód filmowy nr 1 ...więc pewnie ok. 2020 roku doczekamy się czegokolwiek od Ciebie