Wypadek, przypadek. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odrzuca mi plik. Może wyślę mejlem do kogoś i portadzi sobie z tym.
  
 
Wyślij na klubowego FTPa.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Mój Film. Prawie potrąciłem kolesia.

Film się przycina z winy kamerki. Co jakiś czas się tak zacina.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-03-11 22:07:31 ]
  
 
taka kamerka dobra rzecz
  
 
Specjalnie dla B1. Poprzedni film, który obiecałem.

Dalsza częśc tego filmu to prześciganie się w korku i próba zatrzymania ochroni nie udana niestety.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-03-12 08:19:52 ]
  
 
nie wiem jak Ty ja bym dał znać temu komuś że masz filmik z tego. Zapisał numery i git.

Ja bym od razu na policje dzwonił i jechał za ochroną.
  
 
A co ja się będę w to bawił. Nie chciało mi się gonić ani jednego ani drugiego, bo się obaj przy Dworcu Zachodnim rozjechali.
  
 
Jak bym pokazał Policji swoje jedno nagranie z trasy na odcinku Mińsk Mazowiecki - Serock to myślę, że kilku kierowców straciło by prawo jazdy nie za prędkość, a za stosowanie się do przepisów ruchu drogowego jak np : podwójna ciągła na zakręcie wyprzedza mnie i dwa inne pojazdy sprowadzony ( chyba ) anglik wiadomo, z kierownicą po prawej stronie...
A trzymając się tematu to moja była żona wczoraj zaliczyła dachowanie BMW 525i
Na ulicę wybiegła sarna. Sarny nie trafiła ale zaliczyła rów prawą stroną i samochód postawiło dęba i upadł na tylny lewy słupek zgniatając dach. Na szczęście moje dziecko miałem ja, a Jej drugie dziecko z Jej nowym partnerem było u babci. Nadodatek jeszcze na miejscu wypadku okradli samochód miejscowe łebki z wzmacniacza i tuby.
Nikomu nic poważnego się nie stało.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-04-30 09:36:35 ]
  
 
Cytat:
2012-04-30 08:43:54, Ikarus260 pisze:
Nadodatek jeszcze na miejscu wypadku okradli samochód miejscowe łebki z wzmacniacza i tuby.



No to już jest ku*** chamstwo...


Ważne, że wszyscy cali
Pozdr.
  
 
To tak z ostatniego powrotu do domu.
  
 
Cytat:
2012-06-06 20:44:31, Ikarus260 pisze:
To tak z ostatniego powrotu do domu.

To nie było ścinanie zakrętów, tylko zajechanie drogi.
  
 
No na jedno wszyło
  
 
Cytat:
2012-06-11 15:57:18, Ikarus260 pisze:
No na jedno wszyło

Nie do końca, ponieważ opuszczając rondo z lewego pasa ruchu należy przepuścić pojazdy na prawym pasie ruchu jadące np dalej po rondzie.
Więc jeśli Ty jadąc prawym pasem ruchu w tym momencie nie zjeżdżał z ronda tylko nadal kontynuował jazdę po nim, to VW wymusił na Tobie pierwszeństwo i w przypadku kolizji jest jego wina.
  
 
Tak dokładnie jeśli była by możliwość jazdy na wprost.

To jest to miejsce. Ja jechałem jak Autobus.

Widok z góry. Ja jak brązowy samochodzik. Passat po mojej lewej. Tam była ciągła linia. Także przejechał po niej.



[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-06-13 22:08:44 ]
  
 
Tragedia
Szkoda chłopaków, mam nadzieję, że to nikt z nas.
  
 
Po śladach hamowania wygląda na to, że Espero jechało z nadmierną prędkością. Na tak wąskiej drodze to zabójstwo. Szkoda ludzi.
  
 
Dziś nie wziąłem kamerki, bo jechałem zaledwie 5 km. Tuż przed światłami zajechało mi drogę rządowe X5. Mało tego robiło się czerwone i musiałem nieco mocniej wcisnąć hamulec, koła sie zblokowały. Nie dość, że zrobił to tuż przed zmieniającymi się światłami to jeszcze nie użył kierunkowskazu. Stanąłem bok i zatrąbiłem. Udał, że nie słyszy, a w ręku miał telefon.
Takim wszystko wolno.
  
 
Co do tragedii to ludzie w ogóle nie myślą. Ja czasem poświruje, ale jak jade sam, nigdy z kimś.


Co do X5... znam osobe która jeździ X6, ma firmę itd.
Szczerze to policji to on sie zbytnio nie boi... Nie raz mówił, że policja wręcz go olewała jak coś zrobił.
  
 
Jak będę miał chwile i będzie widać to wrzucę film jak mijam się z oznakowanym radiowozem, gdzie kierowca policjant rozmawia podczas jazdy przez telefon komórkowy. Zdarzenie miało miejsce wczoraj na trasie Serock - Wyszków.
  
 
Przejrzałem film i nie widać tego szczegółu. To nie jest niestety kamera wysokiej rozdzielczości.