ŁÓDŹ ------------------------ SPOTKANIA OKP - Strona 145

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakich lodziaków? ja jadę...a ty?
  
 
Cytat:
2009-05-18 11:22:14, NAZAR pisze:
jakich lodziaków? ja jadę...a ty?


Pewnie, ze jedziemyChyba bez Ramonki, ale na pewno z RosiTylko jeszcze nie mam auta i nie wiem jak to bedziezeby do pl dojechacA co z reszta?Tylko Ty jedziesz??Gdzie ten zlot w ogole jest??
  
 
Jak tam lobuzy, jak zyjecie, wszyscy zdrowi?
Kto rozbil, kto ma cala fure ? :>
Co powiecie na spotkanko male dzis? luzno bez stresow na godzinke podjechac, spotkac sie, chetnie was zobacze
  
 
chlopaki ja jestem nedlugo na forum napiszcie mi prywatna wiadomosc jak bedzie jakies spotkanko.albo na koma eska moj nr 513 039 781 dzieki wielkie
  
 
taxi do kiedy jesteś w łodzi? to możemy coś skręcić w tym tygodniu- sorki ale nie mogłem ostatnio być
  
 
zielu i chomik czemu nie wpłaciliście kaski na zlot...nie wybieracie się??? bo jak nie będzie chętnych to gsi chce odwołać zlot
  
 
Jestem Radek do 22 lipca Wiec spotkac sie napewno uda spotkac, kwestia kiedy i gdzie. Pogoda sie powalila wiec na dworzu to dupnia stac. Weekendy mam juz zaplanowane na 3 w przod :| wiec jedynie w tygodniu 'non alco' pozostaje.
Ja moge cale dnie. Dopasuje sie do was
  
 
no to może na zlot się wybierzesz 17.07..pojedziemy jednym samochodem będzie taniej mam trzy miejsca wolne...jak ktoś reflektuje to zapraszam
  
 
Cytat:
2009-05-27 12:32:32, NAZAR pisze:
zielu i chomik czemu nie wpłaciliście kaski na zlot...nie wybieracie się??? bo jak nie będzie chętnych to gsi chce odwołać zlot


Niestety drogi Nazarze...okolicznosci zmuszaja do pozostania w "domu"....i tak jak sie j...ie to wsjo na raz...mam nadzieje, mama nadzieje, ze zlot sie odbedzie i bedzie przednia zabawapozdrowka 4 all
  
 
ej jo jakies spotkanko robim?? bo nie wiem czy to przypadkiem nie ostatnie chwile mojej astry...
  
 
Czwartek!!!! Godzina 20:00 !!!! Pod IMAX-em !!!!

- zolwik
- taxi
- ...kto jeszcze??
  
 
- zolwik
- taxi
- zielu
- lucky
- ... ? kogo jeszczy przywieja wiatry
  
 
Zielu wymiekl!!!! Pantofel jeden
  
 
to co za tydzień grill na działce u mnie? zastanówcie się nad tym i powiadomcie mnie czy mam po was przyjechać to jakiś browarek zrobimy...
  
 
Cytat:
2009-06-26 15:58:50, NAZAR pisze:
to co za tydzień grill na działce u mnie? zastanówcie się nad tym i powiadomcie mnie czy mam po was przyjechać to jakiś browarek zrobimy...


Czemu nie. Przyjedź po mnie ...
  
 
no Yannosicki ja bede to i ty sie pojaw ino se browara jakiego obalimy
  
 
Piwko na Nazarowej dzialeczce...ktos sie pisze??:>
  
 
sprawa wygląda tak...taxi odpada bo wyjechał nad morze..lucky może dopiero koło 19.30...żółwik jak uważasz robić czy nie?...nikt inny tu chyba nie zagląda ( a może się mylę jak tak to zapraszam)
telefony mamy do siebie jak się zdecydujecie to dajcie znać
  
 
no ja juz to srednio widze...tyle zachodu dla 3 osob?? a poza tym po 2 ostatnich dniach moze nawet ryzyko jest robic bo nie daj boze i dzis pierdyknie burza...
  
 
DZIĘKI KOLEDZY ZA PRZYBYCIE MASAKRA