ŁÓDŹ ------------------------ SPOTKANIA OKP - Strona 147

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
a może skusicie się na jakieś spotkanko przy grilu na mojej nowej "posiadłości"...wpiszcie jakieś terminy to coś ustalimy...
  
 
No Radosławie, Ya czekam na obiecane zaproszenie na "parapetówę" ! Mam jeszcze trochę luzu w terminarzu na ten rok.
  
 
no Warszawa z checia zaznaczy teren jeszcze raz
  
 
ja jestem za ogolnie najlepiej pasuje mi pierwszy weekend czerwca
  
 
siema co tam u was slychac??
widze ze marnie funkcjonuje lodzki region...
pzdr
  
 
funkcjonuje poprawnie...tylko ze niekltorzy maja prace, dzieci, nowy dom i pewnie jeszcze mase innych waznych spraw uniemozliwiajacych spotkania. fakt faktem ze teskno mi do spotow i wkoncu Nazar moglby zrobic tego obiecanego grilla na nowej ziemi

jakby nie pamietal to moj nr jest niezmienny 508850212
  
 
ZROBIĘ ZROBIĘ tylko z terminem muszę poczekać bo stale coś a raczej ktoś wpada z wizytą i wekandów już mało się robi a co byście powiedzieli na 4 czerwca to w długi wekand ja mam wolne a i czas można sobie zarezerwować bo to dopiero za 3 tygodnie...oczywiście zapraszam także kolegów z innych regionów (zobaczymy czy niektórzy dotrzymają słowa i przyjadą ), myślę że będzie już na tyle ciepło że możecie przenocować pod namiotem a jak nie to napewno coś wymyślimy- ułożę was jak śledzie w salonie na śpiworach i będzie git TO CO ROBIMY TEN MINI ZLOT W ŁODZI...

o kurcze muszę jeszcze żonie powiedzieć
  
 
no to chwala ci za tego 4 czerwca mnie pasuje idealnie i akurat w tym okresie mialem w planach wlasnie jakiegos grillka zrobic jestem na 100% moim volverinem
  
 
no ja chyba nie dotrzymam slowa bo juz mam zaplanowany ten termin ale nigdy nic nie wiadomo jakby sie mialo cos zmienic to oczywiscie jestem
  
 
coś skromny ten grill będzie...czy ktoś oprócz żółwika i ewentualnie maryjana chce do mnie przyjechać ...nikt mnie nie kocha
  
 
no i jak stoi grill ??
  
 
Ya wciąż się waham. Kończę robotę o 16 więc mam jakieś 4 godziny na przyjazd... nie wiem czy dam radę... powyżej 230/h opony mi strasznie huczą... szkoda że to nie dzień wolny... zobaczymy.
  
 
co to znaczy waham się myślałem że ty to nie masz wyjścia, najpierw obiecujesz a potem się wycofujesz 4.06 możecie wziąć sobie wolne i po sprawie...ja już sobie załatwiłem
  
 
eee ale co i jak gdzie o ktorej i czy masz tyle kielb i browarow
  
 
hallo hallo !! zyjata jeszcze??
  
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIĘTA I NOWY 2011 ROK...trzeba się jakoś spotkać ale nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda
dajcie znać to coś się zorganizuje...
  
 
Aaaa no tak Wszystkiego naj na Święta i Nowy

Właśnie zaglądam i daje znać
  
 
kuwa Lucky Ciebie to ja już sto lat nie widziałem...myślałem że się wyprowadziłeś z naszego wspaniałego miasta.
  
 

Drodzy klubowicze ja z prośbą do was która was nic nie kosztuje. Piec minut przy wypełnianiu pity( a może mniej). Dajcie dziecku- nie dawajcie skarbówce. Kolega z pracy ma bardzo chorego syna. Pomóżcie



FILIPEK
  
 
troszkę za późno....już oddałem 1% jak co roku ale zachęcam wszystkich pozostałych to 5 min roboty...