Elektryczne lusterka do Poloneza - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
El. Lusterka przydaja sie tez przy parkowaniu tylem, opuszcza sie je w dol i mozna juz bliziutko kraweznika podjechac ...

pozdr
  
 
ja mam taka wajche ktora biere w dol i jest z 50 razy szybciej niz elektrycznie . i mam to samo
  
 
W oróżnieniu od większości z was ja się na samochodach nie bardzo znam. Nie mam pojęcia o silnikach, zawieszeniach, elektryce też. Nie umiem sam dokonywać napraw, co nie znaczy, że mój samochód nie jest sprawny. Wszystko funkcjonuje bez problemów, a jeśli coś wyskakuje, natychmiast mechanik ingeruje. Wyżyć się mogę tylko na pierdołach. Tuningu zewnętrznego nie lubię, więc pozostaje wnętrze. Robię to dla swojej przyjemności bo właściwie jeżdzę tym samochodem sam. Zrobilem już w nim grzane fotele, inne sterowanie reflektorami, następne będą szyby, a potem, jak mi pomysłów zabraknie, przerobie go na czołg.
Ale to własciwie wszystko bez znaczenia. Najważniejsze jest przyjemne spędzanie czasu.
  
 
prastarym zwyczajem tego forum powiem: Amen
  
 
A ja do tego amen dorzuce tylko ze koncu mamy Tuning w nazwie...
  
 
a czy el lusterka to element tuningu?
  
 
a czy tuning to przypadkiem nie jest każda przeróbka samochodu odbiegająca od stanu oryginalnego
  
 
ech, a ja juz myslalem ze mam stuningowana nube...
  
 
Sc00b dobrze prawi
  
 
a ja chce elektryczne szyby i juz...Bede płakał i tupał zaraz nigedzie nnie moge ich dostac (albo chociaz zam mechanizm od strony kierowcy bym kupił-reszte bym załatwił)
  
 
el. szyby polonez - niekompletne
  
 
juz kupiłem i nawet dzieki nim udało mi sie wsadzic głosniki 6x9 do przednich dzwi