Ogólne Rozmowy Białostoczan - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sevi - będziemy uważać dzięki
A jesłi chodzi o naklejki TEDEXU- moze na giełdach samochodowych mają???Woesz ,że tam mają nawet ot czego narmalnie nikt nie ma))
W Krakowie krązył sobie jeden PAssat, wielka nalepka na tylnej szybie TEDEX OIL i miał lekko przyciemnione szyby. Nieijeden dał się zwieśc i porwał na wyscigi. To był cywilny , policyjny VW>
Codziennie rano go widziałem , krążył na rondzie po Makro)
Grzesiek- ja nie wiem...
  
 
Grzesiek w zasadzie w każdym sklepie moto i na każdej stacji gazowej
  
 
Grzesiek w zasadzie w każdym sklepie moto i na każdej stacji gazowej
  
 
Grzesiu mam ten sam problem, filtr nadaje sie do wymiany. w poniedzialek bede na serwisie wiec do tego czasu nie umiem ci pomoc. ale sadze ze w sklepach moto powinny byc, zajrzyj na Ordonówny 3 do sklepu Lady tam goscie maja prawie wszystko do Lady, albo wpierw zadzwon do nich
tel. 6510245
kom. 0608 314 461
pozdrawiam.
  
 
Filtry w bialym najlepiej w firmowym sklepie filtrona - kolo cerkwi na antoniuku.

Grzesiek, jak chcesz to mam nowy filterek lovato, kupilem kiedys bo myslalem ze mam taki zawor.

Jakby cos to czeka u mnie.
 
 
Aj kurde to ja soop bylem....Dziwne bo sie logowalem.
  
 
Grzesiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
Sto Lat.
pozdrawiam.
  
 
sto, sto.
i gumowych drzew i zdrowka!
  
 
Dzięki Panowie,ale ja 12 marca obchodzę
  
 
nie marudz.
i tak Ci stoooooooooooooooooooooooooooooo lat!!!!!!!!!!!!!!!!
w marcu tez.
  
 
panowie szukam siedliska dokładniej pisząc szukam fotela kierowcy do 2107. nieumiejętne wyjmowałem komórke z kieszeni podczas jazdy .
najchętniej to bym se sprawił fotel od poloneza taki ładny profilowany ala lotniczy.
jeśli ktoś z was słyszał że ktoś ma na sprzedaż za rozsądną kase fotelik to dajcie znać.
dzięki i pozdrawiam.
  
 
maniek6210 a co ty na moim osiedlu robisz ?? dość często cię widze. dzisiaj nawet się mineliśmy.
  
 
Pewnie grzieś w pobliżu byłem albo u kumpla a morze u kumpla
  
 
Witam,no i mamy kolejny karmnik w Białymstoku:
Ulica Poleska jadąc do ul Jurowieckiej od strony dworca PKS, stoi przed skrzyżowaniem z ul. Włókienniczą.
Radzę uważac
  
 
Ooooooood kiedy???
  
 
No pewnie a z Białego to by klubowicze w domach siedzieli.Zamiast jechać się zpotkać na lotnisku pokręcić kułka pogadać czy jakoś tak.Jest niedziela śnieg kamerka by się znalazła.Co wy na to?
  
 
-10 bez auta chetnie ale co najwyzej aparat moge wziasc ;]
  
 
Ja niestety nie mogłem dzis,chociaz bardzo chciałem
Maniek wybaczysz chyba
  
 
Hehe pewnie wybaczy i nieomieszka poinformowac.

Wlasnie maniek tak swoja droga gratuluje koncentracji na drodze milam cie pieszo srednio w odleglosci 4 metrow czy na osce czy na miescie jak stoisz na czerwonych swiatlach sila umyslu zmuszam zebys sie na mnie obejrzal a tu nic

A moze tegez unikasz
  
 
ja nie mogłem być miałem remanent do 2 rano. ale śnieg jeszcze mamy przez kilka dni więc umówmy się na najbliższy termin. najlepiej dajcie znać na gg: 718350.
pozdrawiam