[126p] Czerwona Rajdówka z Krakowa FL91 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto również doczekało się zeskrobania starej '' konserwy '' oraz odświeżenia zawiasu

photo storage


free image host


screenshot windows 7
  
 
siemka, kozacki projekt
mam pytanie, co to są za felgi z przodu na 2 stronie??
z góry dzieki za odp
  
 
ruskie felgi?!
  
 
Mały Up.





Vitaloni + 5 KM



Auto praktycznie już gotowe pozostało mi ogarnąć zastrzały boczne w klatce, podłączyć przekaźnik do pompy paliwa, bak wypełnić gąbką i jakoś schludnie ogarnąć temat zbiornika na odmę.

[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2014-04-25 03:03:50 ]
  
 
dobrze jest

mam nadzieje ze zobaczymy sie na torze juz na pierwszej eliminacji

  
 
Ostro pociągnąłeś z tematem. Podoba mi się, jakieś fotki z perspektywy szofera masz na deske?

Pozdro.
  
 






prace powoli dobiegają końca
  
 
No to gratuluje gotowosci bojowej nam jeszcze troche zostalo to co widzimy sie w poznaniu??
  
 
dobrze wyglada i dobrze jezdzi
















post a picture
  
 
Gratuluje wyników. Jaki to kod lakieru
  
 
Cytat:
2014-08-12 11:07:33, Milten pisze:
Gratuluje wyników. Jaki to kod lakieru


Z tego co pamiętam, to Rosso Racing - 113.
  
 
Już nie do końca wygląda dobrze... A dlaczego zobaczcie sami :/

KLIK

[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2014-08-13 01:02:26 ]
  
 
gratulacje! mam pytanie jak konserwowales podwozie jaie warstwy i czego?
  
 
dziala linka?
  
 
widze ze Jacek grubo ci przydzwonil
  
 
Łoo masz jakieś zdjęcie uszkodzeń?
  
 
widziałem tą akcje z zewnątrz i powiem że Chojnacki nie raz przez ten weekend by w coś przywalił, spychanie ma chyba we krwi bo inaczej nie umie.
  
 
W.Mrówczyński też 4 razy próbował mnie wyeliminować z gry na szczęście nieskutecznie. Prawda jest taka ze nie umieją wygrywać w sposób uczciwy to kombinują w każdy możliwy sposób... a co do Sytuacji z J.Chojnackim to brak mi słow... osobiście nie byłbym w stanie zrobić tak nikomu nawet jadąc śmietnikową budą.. Ale oboje to byli zawodnicy RC gdzie było to standardowym zagraniem czyli: dojechanie na wysokość auta i celowanie w koła celu rozjebania geometrii... albo wyjebanie kogoś z toru własnie w taki sposób... Szkoda słow... Na szczęście jestem bez wątpienia w najlepiej ekipie i mogłem liczyć na fachową pomoc za co jestem mega wdzięczny chłopakom za reanimacje fury!
  
 
Cytat:
2014-08-13 18:19:03, Try3ek pisze:
widziałem tą akcje z zewnątrz i powiem że Chojnacki nie raz przez ten weekend by w coś przywalił, spychanie ma chyba we krwi bo inaczej nie umie.



Masz jakieś nagrania z zewnątrz ?
  
 
niestety nie, za dużo się działo na torze by coś nagrywać.
Tak jak mówisz chłopaki pomylili dyscypliny, mam nadzieje że kiedyś ktoś ich tak załatwi że nie pojadą dalej może to im da do myślenia