[125p] Marakant Klasyk "71r - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klasyk, ale furious Bardzo fajny
  
 
Zaj....sty
Jeżeli klasyk to w takim kolorze i na takich felgach - miodzio
  
 
To ten sam, którego widziałem "za granicą"?
  
 
Cytat:
2012-08-16 12:28:53, pwr79 pisze:
To ten sam, którego widziałem "za granicą"?





Dzięki za miłe słowa , troche pracy fiacik kosztował.

Dziś przytargałem parę gratów do 125p 1974r , więc dla estetów za jakiś czas zmienie mocowanie zbiornika płynu chłodniczego i obecne mocowanie przekaźników.

Jak ktoś by chciał to mam kpl ładnych drzwi najrarytaśniejszych na świecie bez przetłoczeń na lampki i z fletnerkami i czerwoną tapicerką , zderzak klasyk przód , deske rozdzielczą wraz z gitarą , zegarami i dolnymi obiciami deski , pająk z obudową (po weekendzie wkleję jakieś foty i wsadzę na alledrogo)
  
 
felgi mi np. nie leżą... ładniejsze były by oryginalnie wymalowane motyle takie jak

wiem podpadłem bo nie podoba mi się auto Moda.... już nigdy nie będę klubowiczem



[ wiadomość edytowana przez: Piotrek42gv dnia 2012-08-17 00:00:09 ]
  
 
Mnie też się oplowskie nie podobają i to jedyny element który nie pasi. Bo od ostatniego razu jak go widziałem metamorfoza niezła
  
 
Też podzielę zdanie chłopaków, że do tak zajebistego 125 albo felgi oryginał albo coś zajebistego. Te oplowskie bardziej leżały by w jakimś bandziorze na glebie
A samo auto ma bardzo dobra konfiguracje, ładny kolor z czerwonym wnętrzem dla mnie konkret, na pionowych lampach, skalpelki, ta deska! Widziałem w trakcie remontu, teraz czekam na spotkanie na żywo. Świetna robota Mar !
  
 
Cytat:
2012-08-17 08:51:18, Poochaty pisze:
Mnie też się oplowskie nie podobają i to jedyny element który nie pasi.

Ale to nie są felgi z opla.
  
 
cos mi się wydaje że to ze 127 lub 128 i poszerzone
  
 
Felgi są od mirafiori
  
 
Jak dla mnie felgi zacne
  
 
Szerokie motyle 13' muszą pasować do kanta , nawet mają baloniaste opony zliżone rocznikiem do auta , ale fakt lepiej było by mu na czymś mniej zawadjackim a bardziej eleganckim

ładny kant wyszedł , zostały detale do dopieszczenia , ale to już chyba sama frajda .

teraz 124 ?
  
 
owszem pasują ale nie w takim malowaniu
  
 
fakt kombinacja za szerokich felg z przodu i balonów nie wygląda zbyt dobrze, reszta fajna.
  
 
to jest MARAKANT, musi być akcent rajdowo-tuningowy
  
 
Na jaką szerokość są poszerzone felgi i jaki to rozmiar opon?
  
 
Opona za baloniasta, ale fela miażdży jajca nie ma co, marakant też
  
 
Bez ciśnienia chłopaki, seryjne felgi polecą do lakieru , dozbieram nowe d124 i zamontuje z deklami klasykowymi , te koła są tymczasowe

Felgi oczywiście pochodzą z rodziny Fiata , a konkretniej Fiat 131 , poszerzone u Stanisława na 7.5'' , gumy to 205/60 , dwie zdążyłem już pomalować w jedyne dla nich dobre malowanie (pozostałe pomaluje jak znajdę chwile)
oto dowód :


  
 
marcin załóż klasyczne z deklami ale też poszerzone, będzie robił robotę.
  
 
Mi się podoba na tych felach co jest