[125p] czerwony 86 vel Pułkownik - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
możemy zrobic dil ja Ci dam 2 lusterka z mojego a Ty mi kliny czarne oddasz;p a lusterko napraw sobie dokrecając śrubkę od spodu ;p
  
 
ale ja mam kliny chrom tylko czas zrobił swoje i wyblakły
tez gdzieś mam jakieś wesemy montowane na ramki drzwi ale wolę chromowane i szukam cromodory astro
  
 
Spoko fura. Szkoda że mi się nie trafił czerwony z gazem jak szukałem fiata.
Ciekawi mnie jak wypada jazda fiatem w porównaniu do ascony?
  
 
przejechałem dopiero fiaciorem 150 km ale mogę powiedzieć, że bardzo porównywalnie.
Ascona miała tylko 60 kucyków fiat powinien mieć 82 ale jeździ o kilku lat jedynie na gazie więc dynamiką nie powala.
Komfort jazdy porównywalny fotele i tu i tu miękkie i wygodne, zachowanie na drodze też a i mimo że oba nie miały wspomy łatwiej mi się kręciło kierownicą w asconie.
  
 
to masz jakiegoś fajnego tego fiata lub zamęczona asconę , jeździłem ascona 3 lata i jak dla mnie fiat nie dorównuje w ogóle komfortem do ascony tak samo na drodze według mnie ascona lepiej się prowadzi jedyny minus ascony to nie ma tego klimaty co fiat
  
 
Ale ty chyba nie miałeś takiej ascony jak Paweł.
  
 
nie ?? mówisz ze moja była fajniejsza
  
 
Jakoś mi się wydawało że twoja miała przedni napęd.
  
 
dobrze Ci się wydawało moja była rocznik 84 czyli ascona B, zajefajne to było autko Rozumiem ze Paweł miał asconę A wiec wycofuje to co napisałem odnośnie komfortu
  
 
czyli miałeś asconę c produkowaną od 1981 roku już z przód napędem
ja miałem asconę b z 1977 roku z jedynym słusznym napędem na tył
  
 
ale koniec o mojej drugiej ulubionej marce w końcu to forum fiat and furious
  
 
no racja, ascona C Koniec OT
  
 
to parówa z tymi klinami chyba kupie nowe z metra... jak chce mam jakieś halogeny oryginały tyko w słąbym stanie zerwane ze 125p na złomie.
  
 
klik klik

co o tym myślicie?

p.s. tak wiem DOHC to złoooo

[ wiadomość edytowana przez: Pablo79 dnia 2011-10-13 15:06:01 ]
  
 
dobre zelazo
  
 
ja bym brał...
  
 
zrobiłem przegląd hamulców i przy okazji założyłem raczej docelowe koło na następny sezon
tylko nie wiem czy środki na złoto czy biało


zakupione pierdoły typu lusterko, listwy, kliny itp czekają na montaż
  
 
nie używaj tego podnośnika jeśli chcesz lakier na drzwiach mieć cały
  
 
Najlepiej w ogóle go nie używaj jak lubisz ten samochód Rób felgi na złoto z polerowanym rantem, no i ostro w dół i będzie git.
  
 
I emblemat kilka centów w dół chyba ze tak specjalnie masz