Lada na IAA we Frankfurcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj wpadla mi w rece jakas niemiecka gazeta z foto reportazem z IAA i Lada Revolution byla tam na jednym z czolowych miejsc nad najnowszym Bugatti! Moze sie dzis urwe wczesniej z pracy, to ja sobie poogladam.
J23
  
 
Revolution Lada, to nieza sprawa!

  
 
Jasiu - zazdroszcze Ci tej posiadówy w tej rajdowej Ladzie na targach )
Dzięki za SmS-a(Sorry,ze nie odpisałem , zel nie mogłem-byłem w trakcie jazdy) Widziałem fotki na niemieckiej stronie LADA welt z tej ekspozycji.Fajnie to wygląda. A jak generalnie zainteresowanie LADAMI na IAA???Bo ja ostatnio pod Piłą widizialem dwie piętrowe lory na niemieckich rejestrachjch wiozące nowiutkie Niwy w stronę zachodniej granicy...
Kiedy wracasz ???bo juz nie mogew sie doczekać)
Paweł
  
 
Revolution faktycznie robi wrazenie! Wczoraj bylem na IAA i porozmawialem troche z goscmi z fabryki (musialem niezle sie wysilac, bo rozmowa przebiegala po rosyjsku a ja niemnoga zabyl :o(). Zrobilem pare zdjec (panowie byli tak uprzejmi, ze otworzyli nawet pokrywe silnika). Troche za bardzo sie rozpisuje tutaj, a obiecalem sobie przygotowac relacje jak tylko kolega zgra zdjecia - czyli juz wkrotce!
Parametry Lady R. to:
silnik 1.6l/4 cyl/16V/200KM
przyspiszenie 0-100 - 6.5 sek
Jasiu
P.S.
do Polski wracam w poniedzialek, musze tylko skoczyc do rodzicow po Ladzianke wiec we wtorek lub srode zapraszam na piwko lub "maslanke" ;o)
  
 
no to czekam na fotki i opis - będzie w sam raz na naszą stronkę
  
 
Jasiu - ja również zapraszam!
Jak tylko będziesz - dzwoń
Paweł
  
 
Cytat:
2003-09-16 23:57:48, pawel_krakow pisze:
Widziałem fotki na niemieckiej stronie LADA welt z tej ekspozycji.


Paweł, a mógłbyś podać dokładny linek z fotkami? Albo chociaż w jakim dziale?
PS. W tegotygodniowym "Motorze" też jest relacja z Frankfurtu.
  
 
Mily to poprostu trzeba zobatrzyc na zywo. Wczoraj chodzilem ponad 5 godzin i mam swiadomosc, ze nie widzialem wszystkiego i nawet nie probowalem czekac, aby sobie usiasc w Ferrari czy Rolsie (poprzednim razem to robilem, ale chyba bylo znacznie mniej ludzi). Pewne auta robily niesamowite wrazenie np.: Bugatti z ponad 1000-konnym silnikiem, Cadillack V16! (13,7 litra i tez prawie 1000 KM), Maybach jeko szczyt snobizmu i wiele innych. Byl tez nowy model Mazdy z silnikiem Wankla.
Jasiu
  
 
Pa prostu wejdź na www.lada-welt.de i kliknij na forum , a tam zboku pojawią CI się banerki z napisem IAA - też na nie kliknij i zobaczysz LADY
Paweł
  
 
OK Paweł.
Jasiu, pewnie, że bym chciał zobaczyć coś takiego na żywo. No chociażby nawet MIMS mimo nie najlepszej sytuacji w Rosji jest bardzo atrakcyjny, co udowodnił w tym roku. I właśnie chociażby na MIMS bym chciał kiedyś chętnie pojechać, mimo, że na świecie są jeszcze znacznie lepsze i popularniejsze targi, jak właśnie Frankfurt/Paryż, Genewa itd. No niestety na razie zobaczenie tego nie jest mi dane, chociaż za kilkanaście lat kto wie może mi się uda. A najbardziej smutne jest w tym wszystkim to, że pod względem tego rodzaju targów Polacy kompletnie nic już nie są w stanie zrobić. Bo kiedyś jeszcze był Poznań, ale teraz co z tego zostało. Nie wiem kto ma zamiar oglądać na targach poznańskich opony i akomolatory (no może co dwa lata przeplatane samochodami dobrze w Polsce znanymi)? No niestety musimy się wstydzić nawet w porównaniu z ruskimi, aczkolwiek oczywiste jest, że zobaczenie tego na żywo by było super. Na pewno zazdroszczę Ci, że Tobie taka okazja się udała.
Opis premier był w "Motorze". Cadillack V16 - 13,7 l silnik - kurde toż to chyba ma silnik ciężarówy lub autobusu
  
 
V16 to nawet w ciezarowkach nie ma. V12 spotyka sie w czolgach.
Jasiu
  
 
Cytat:
2003-09-18 08:36:43, Janusz-Mendrala pisze:
V16 to nawet w ciezarowkach nie ma. V12 spotyka sie w czolgach.
Jasiu



V16... hm... no nie.
Ale 16V to miałem w pospolitym Escorcie
  
 
Cytat:
2003-09-18 08:36:43, Janusz-Mendrala pisze:
V16 to nawet w ciezarowkach nie ma. V12 spotyka sie w czolgach.
Jasiu


Ameryka ma inne litraze, w ich Truckach zdarzja sie nawet V24 (i nie jest to bynajmniej 24V) . 2xV8 czyli V16 zamierza montowac w topowych autkach na druga strone Atlantyku nawet VW.
 
 
Maske mial otwarta, wiec widzialem ten silnik i nie byla to skladanka dwu V8, tylko jeden strasznie dlugi silniczek z jednym blokiem.
Jasiu
  
 
Jak dla mnie bomba!!!

  
 
Pełna foto - relacja Jasia , który dzis przyniósł Konradowi CD ze zdjeciami - juz na stronie klubowej. Pojawiły sie też fotki z ezlotu nadesłane przez Adama 2106- dzięki!
No Jasiu - nieźle wyglądasz w tej revolution
  
 
Tak się zastanawiam po co AutoWaz wkłada w kasę, zeby opracować takie cos... Przecież i tak tego nie będą produkować, nie jest to tez chyba reklama i wyznacznik trendów stylistycznych w tej marce, a pokazywać swoje możliwości i promować marke mogliby lepiej wprowadzając unowocześnione modele popularnych osobówek.
Jesli w takie coś (prototypy, które nigdy nie wejdą do seryjnej produkcji) bawi się koncern Deimler-Chrysler, PSA, General Motors, etc. -> to jeszcze mogę zrozumiec, ale AutoWaz... Lepiej by tą kasę (na opracowanie tej... "rewolucji') wpompowali w dopracowanie i szybsze wprowadzenie np. Kaliny, etc.
Po kiego im takie...cóś... Nie wiedzą co robić z pieniędzmi chyba... Lepiej naprawdę pokazaliby swoje możliwości w dopracowaniu seryjnych modeli Byłby to lepszy marketing
  
 
Mariusznia, to nie jest tak, że zupełnie Revolution będzie nieużyteczny. W wątku autorstwa dravampira pisałem, że ta Revolution ma uczestniczyć w nowostworzonej klasie rajdów w Rosji, trochę podobnej do Formuły3 bodajże. Tak więc niekoniecznie jest to opracowane bez celu. Widzisz, wystarczy tylko trochę dokładniej przeszukać forum.
Na szczęście ja nie zachowuję się tak jak Przemek67, wobec tego ja w przeciwieństwie do niego nie muszę z tak błahego powodu jak nieczytanie wszystkich wątków od razu wydzierać mordy (oczywiście to tak nie dosłownie, mam tu na myśli "pisemne wydzieranie mordy").
  
 
Czy mi sie tlyko wydaje, czy Lada Revolution ma wskaznik paliwa od 2103-6??? ))