Książki o 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

wracajac sobie dzisiaj ze spotu zachaczyłem o Rynek Główny w Krakowie gdzie odbywała sie giełda staroci gdzie wygrzenałem za nastepujące książki

J Kowala "FSO 125p budowa i eksploatacja naprawa" wydanie III z 1984
oraz
W. Szenejko "Jeżdze samochodem Polski Fiat 125p"wydanie V z 1979

ksiazki były w wyjątkowo dobrym stanie i po prawie 10 minutowym zastanowieniu i walce z myślami doszedłem do wniosku ze napewno komuś w klubie przydadzą sie takie ksiązki i ze nie moga zaginac wysypałem wiec wszystkie pieniądze jakie miałem w portwelu i powiedziałem ze tyle moge za nie dać i sprzedawca widząc moje zaangarzowanie sprzedał mi w/w książki za tą sktomna ilosc miedziaków i szczesliwy wróciłem na nogach do domu bo niemiałem nawet na tramwaj

mam nadzieje ze zrobiłem dobry zakup
  
 
Gratuluję!Obydwie książki zresztą posiadam Tyle tylko,że Kowala mam z 1986 roku,a Szenejko z 1980 .Bardzo ciekawa lektura.
  
 
własnie czytam

Kowal jest ciekawy zwłaszcza z opisem naprawy tylniego mostu
  
 
.... Naprawa samochodów FSO 125P

Autor Eugeniusz Kaim
wydanie 11
Warszawa 1993

czy ta książka do czegoś mi się przyda jak mam Poloneza i to jeszcze z silnikiem 1800 DOHC ??

A może ktoś z was poszukuje takiej ksiązki a w zamian mógłby mi dać podobno ale do Poloneza lub Fiata 132 z opisem silnika 1800.

Jakby co dajcie znać na pw lub maila : lava1@wp.pl
  
 
Oczywiście, że Ci się przyda - zawieszenie, tyny most, wał napędowy, reflektory, osprzęt elektryczny, hamulce i wiele innych drobiazgów są takie same. W żadnej książce nie ma wszystkiego i ja mając dwie różne książki o Poldku też się często fiatowską "podpieram"