DZIWNE ZACHOWANIE CENTRALNEGO ZAMKA w E12 -

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam od pewnego czasu problem z centralnym zamkiem przy wyższych temperaturach w corolli E12.
Problem pojawia się jak temperatura na zewnątrz przekracza 20st. Otwieranie centralnego zamka nie działa. Zamykać można bez problemu.
Muszę wtedy otwierać drzwi kierowcy kluczykiem, a resztę od środka. Ani pilot w kluczyku, ani pilot autoalarmu nie otwierają.
Problem znika jak jest chłodniej wszystko działa idealnie.
Próbowałem schłodzić sterownik drzwi i nic, rozłączyłem akumulator i nic. Następnego dnia rano jak jest chłodniej działa jak marzenie.
Może ktoś miał podobny problem?
A może ktoś wie co jest przyczyną?
Pozdrawiam!!!
  
 
Cytat:
2013-04-29 14:47:54, JacekSt pisze:
Witam. Mam od pewnego czasu problem z centralnym zamkiem przy wyższych temperaturach w corolli E12. Problem pojawia się jak temperatura na zewnątrz przekracza 20st. Otwieranie centralnego zamka nie działa. Zamykać można bez problemu. Muszę wtedy otwierać drzwi kierowcy kluczykiem, a resztę od środka. Ani pilot w kluczyku, ani pilot autoalarmu nie otwierają. Problem znika jak jest chłodniej wszystko działa idealnie. Próbowałem schłodzić sterownik drzwi i nic, rozłączyłem akumulator i nic. Następnego dnia rano jak jest chłodniej działa jak marzenie. Może ktoś miał podobny problem? A może ktoś wie co jest przyczyną? Pozdrawiam!!!


odepnij na probe sterowanie z wkladki zamka kierowcy-te wszystkie cienkie kable zostaw 2 grube wykonawcze na wtyczce zamka w drzwiach

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
A dokładnie o którą wkładkę chodzi? Czy o tą ze terowania szybami i zamkiem, czy o te przewody wychodzące z drzwi na dole przy pedałach?
  
 
Cytat:
2013-04-29 17:49:54, JacekSt pisze:
A dokładnie o którą wkładkę chodzi? Czy o tą ze terowania szybami i zamkiem, czy o te przewody wychodzące z drzwi na dole przy pedałach?


Wkladka zamka to to miejsce gdzie mozna wetknac klucz i przekrecic.Jest polaczona cieglem z zamkiem-to miejsce ktore sie zatrzaskuje na uchu przykreconym do futryny w zamku jest silownik-2kable i pozycjoner ktory podaje mase na kabel otworz i zamknij-3 kabelki-trzeba zdjac tapicerke i przy wtyczce zamka wysunac te 3 piny.Mozna tez to zrobic w progu ale trzeba rozpoznac te piny bo z przycisku door lock w panelu szyb tez jest sterowanie i sa to innekable a watpie ze to rozpoznasz.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
witam
mam ten sam problem czy udało się go rozwiązać?