[rs 2000] piny poprawna nazwa ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To znowu ja mam takie małe pytanko chodzi mi o ,, piny " w wiazkach miedzy drzwiami a karoseria jaka jest poprawna nazwa tego i czy jest jakas maszynka do zakładania bo nie moge tego nigdzie znaleść
  
 
Cytat:
2011-10-27 21:33:24, swieczka1785 pisze:
To znowu ja mam takie małe pytanko chodzi mi o ,, piny " w wiazkach miedzy drzwiami a karoseria jaka jest poprawna nazwa tego



różne nazwy słyszałem piny drzwiowe, wiązka drzwiowe itd.


Cytat:
i czy jest jakas maszynka do zakładania bo nie moge tego nigdzie znaleść



masz na myśli sposób aby ją rozłożyć?

Ja robię to na zasadzie, że wkładam 4 małe śrubokręciki w kostke od strony gdzie wychodzą kable. Są tam takie dzyndzle jak dobrze się przyjrzysz jest ich 5 bodajrze po 2 w każdej z dziurek. Musisz poprostu w te szersze dzyndzle wsadzić śrubokręt i tak do każdej z 4 dziurek. Jak to zrobisz powinien Ci wyjść cały ten plastyk co trzyma piny Jest on koloru Białego bądz czerwonego (możliwe że są inne kolory)

Jak chcesz to jutro dam Ci foty jak to zrobić, jeżeli o to Ci chodzi
  
 
To wiem ale chodzi mi o te małe piny metalowe co są własnie w środku dokładałem parę kabli i chciał bym je zrobić jak orginał chodzi mi czy można je kupić i czy jest taka maszynka do zaciskania coś typu jak do ,, samców i samiczek"
  
 
aaa o to Ci chodzi

proponowałbym kupić wiązke od kogoś z forum najszybsze rozwiązanie masz do tego jeszcze kable więc a to są piny tylko nie wiem czy znajdziesz takie same w elektronicznym
  
 
ok dzieki bede jeszcze szukac
bo to potrzebuje dorobić bo chodzi w dużej mierze o kable głośnikowe
  
 
Na kable głośnikowe jest inna opcja

Przewiercić złączkę przez sam środek i przepchać kable w całości wprost do głośników

Miałem tak zrobione w "czerwonym" i było super