[evol_umf] Asia B. - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W święta było trochę wolnego czasu, więc pobrudziłem rączki w garażu i postawiłem jako - takiego bloga żeby móc gdzieś wsadzić fotki.

Nie jest tego zbyt wiele i opis lakoniczny, ale zawsze coś. http://ascona1975.blogspot.com/

Jak widać nie jest tak różowo - do wymiany narożnik podłużnicy z mocowaniem przedniego zawieszenia i kilka tulejek.
  
 
Co do pytania o piaskowanie z poprzedniego postu - budy nie powinno się piaskować z jednego prostego względu Piasek zawiera krzemionkę, która przyspiesza korozję Jeśli już to można dać budę do szkiełkowania/śrutowania

To dopiero początek ciężkiej pracy przy renowacji, ale już teraz jestem bardzo ciekawy efektu końcowego
  
 
Pisz tu, pisz tam. Czekam na koniec prac.
  
 
Cytat:
2012-01-08 10:00:31, emtees pisze:
Co do pytania o piaskowanie z poprzedniego postu - budy nie powinno się piaskować z jednego prostego względu Piasek zawiera krzemionkę, która przyspiesza korozję Jeśli już to można dać budę do szkiełkowania/śrutowania To dopiero początek ciężkiej pracy przy renowacji, ale już teraz jestem bardzo ciekawy efektu końcowego



No i musi to robić, ktoś bardzo ogarnięty. Mój kolega dał do piaskowania błotnik i później był tak nierówny, że chyba kilo szpachli musiał na niego nawalić - a miało być tak pięknie.
  
 
Samochód pospawany, w następnym tygodniu do odebrania z nowym lakierem. Mało mam ostatnio czasu z powodu kapitalnego silnika w essie a do tego jeszcze tłumik mi się u... RS5000

zdjęcia pod linkiem: http://ascona1975.blogspot.com/#!/2012/06/dotary-do-mnie-zamowione-od-kolegi-z.html
  
 
Zaczęły się wakacje, mam trochę wolnego zanim pojdę do roboty ale autko ciągle nie wróciło od lakiernika - nastąpiły drobne niedociągnięcia, na któe sobie nie pozwolę. Żeby nie było - ja powoli zamieszkuję w garażu i całkiem mi z tym dobrze:

Asia blog - skrzynia

(gdyby jeszcze tylko ktoś wytłumaczył jak wstawić miniaturkę z adresu dużego obrazka... )

Skrzynia czeka jeszcze na simmering i uszczelkę pod pokrywkę
  
 
idziesz do przodu. Nieźle.
  
 
Przyjedź na spota warmińskiego, koniecznie muszę oblukać te autko . Cudny klasyk z niego będzie po tym całym remoncie
  
 
Niebieska powróciła do domu.

nie będę wrzucał fotek, bo są tylko dwie: Asia blog - powrót do domu

Chwilowo muszę zaprzestac prac - poprzedni właściciel się nie chce skontaktować w sprawie dokumentów. Jeśli mi powie, że chce samochód spowrotem, to...
  
 
Stary wielki szacun, ale szyber paskudny oby tak dalej.
  
 
Wiadomość tak pozytywna, że muszę o niej napisać - z dniem dzisiejszym zostały załatwione wszystkie sprawy papierkowe, jestem właścicielem pojazdu i bardzo szczęśliwym człowiekiem. Już tylko dokończyć remont a później przegląd, rejestracja i ubezpieczenie
  
 
No troszkę się przeraziłem jak przeczytałem, że auto może Ci zabrac poprzedni właściciel. Szkoda by było takiego nakładu pracy i kasiuty.
  
 
Jeśli czas płynie, to wiedz, że coś się dzieje...



  
 
Czyli serducho oryginał?
  
 
Owszem - 2.0 E na elektronicznie sterowanym dwu-gardzielowym gaźniku variajet 2

Powinien mieć coś koło 100-110 koni. Niedługo sprawdzimy ile ma
  
 
a sobotnim popołudniem zamiast silnika do niebieskiej obok essa stanęła kupa części zamiennych. Prawie zupełny oryginał, ale buda niestety tragiczna a z elementów zawieszenia najlepiej wyglądają gumy stabilizatora - są tylko o połowę lżejsze







[ wiadomość edytowana przez: evol_umf dnia 2012-07-15 22:09:18 ]
  
 
Odpaliła!
  
 
gratki, masz huskiego, super rasa !!!! Też miałem ...
  
 
mamy nowe blaszki

Jeszcze trzeba pozakładać dodatki - ozdobne listwy, popielniczki dla pasażerów z tyłu etc
  
 
wymiatasz stary