[126p] "00 Marlboro Edition, powrót :) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Serwis na poboczu, można zostać łatwo trafionym przez jakiegoś gamonia.
  
 
Dwie zaległe focie:




Temperatura oleju oscyluje w zakresie 90-100 stopni, na nagrzanie się do niej potrzeba co najmniej 8-10km. Taka ciekawostka
  
 
skarzyles sie o ile dobrze kojarze ze ci zjadlo gumki od amorkow?

jesli tak to z taka podkladka to nie dziwota, ona bedzie krawedziami odcinac elastomer

dobierz sobie od jakiegos auta (szrot itepe ) podkladki pod gumki - idealnie by bylo jakbys je mial z obu stron gumki - zeby o blache nie odcinalo tez
  
 
To nie ja się skarżyłem, nie miałem takiego problemu. Swoją drogą nie rozumiem co ma się dziać z tymi poligumkami od podkładki, w tym zastosowaniu jest on niezniszczalny.
  
 
ok, moze nie ty

ale wg moich obserwacji elementow zawieszenia, taka podkladka ( za mala i bez zaokraglonych krawedzi ) szybko doprowadzi do zniszczenia gumki
  
 
Sam robiles sobie te podkladki czy kupiles z strongflexa ?
  
 
Mam dojście do materiału i robiłem je sam.
285zł za 16 szt. z paczką w strongflexie to lekka przesada, z czego i tak przednie dolne do mocowania przy zwrotnicach nie pasują bez przeróbki.

Jeśli jesteś zainteresowany (lub ktoś inny jest) to mogę taki komplet 16szt. ogarnąć za 150zł z przesyłką.

[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2012-11-25 15:40:21 ]
  
 
Jesli sie nie myle to zerkopol ma po 80
  
 
swego czasu mieli po 7,5zł za sztukę i to było dość dawno doliczając koszt przesyłki i szansa że podrożało to już tak się średnio opłaca

Przy dobrym butowaniu może Ci stali zabraknąć
  
 
Cytat:
2012-11-25 21:19:40, Try3ek pisze:
Przy dobrym butowaniu może Ci stali zabraknąć



Nie rozumiem ocb - mozesz rozwinac ?
  
 
Cytat:
2012-11-26 01:31:53, piotres87 pisze:
Nie rozumiem ocb - mozesz rozwinac ?




sKali (na wskaźniku temp.)
  
 
Jak zabraknie Ci skali to znaczy ze masz za slabe chlodzenie i auto nie nadaje sie do upalania.
  
 
Zobaczymy jak to będzie latem (od tego mam wskaźnik), teraz mam takie wartości z puszką termostatu i bez chłodnicy. Mam przygotowaną chłodnice oleju, także kłopotu nie będzie. Puki co jakbym nie jeździł nie było więcej niż 100 stopni.
  
 
ja mam wskaźnik w bagnecie nie wiem na ile on realnie pokazuje temperaturę ale 150 stopni po przejechaniu 5-6km oesowych to norma choć szybko wraca do 130-140stopni. Latem może być ciekawie
  
 
Rozmawiałem z kolegą z gdyni, który ma podobne mody silnika do moich z tą różnicą, że ma alu miskę (bez chłodnicy) i twierdził, że podczas upalania przy dzisiejszych temp. nie przekracza 90 stopni, a w upale letnim 110 stopni. Wszystko na oleju 10W60. Trzeba to zweryfikować.
  
 
Cytat:
2012-11-27 09:33:22, Try3ek pisze:
ja mam wskaźnik w bagnecie nie wiem na ile on realnie pokazuje temperaturę ale 150 stopni po przejechaniu 5-6km oesowych to norma choć szybko wraca do 130-140stopni. Latem może być ciekawie


powodzenia
  
 
Pit chyba nie będziesz miał problemów z temperaturą, sam filtr oleju i przewody po za silnikiem oddadzą trochę ciepła, po zamontowaniu chłodnicy będzie dobrze.
  
 
Ale ja się wcale o to nie martwię, tym bardziej że mam w planie jeszcze alu miskę. Możliwe, ze wtedy bez chłodnicy będzie OK.
  
 
Wigilijne podbicie: 2 homosie i 1 wentyl

  
 
A jednak wiatrak doszedł przed świętami
Ta poczta mnie coraz bardziej zaskakuje

Oby graty służyły jak najdłużej.