[126p] "00 Marlboro Edition, powrót :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No mam, im szybciej skończe tym szybciej skończe. Ogrom pracy i kosztów jest masakrujący Następny będzie kupiony już zrobiony
  
 
szaczun dla ciebie, za tępo i dokładność wykonania. ja staram się być dokładny przy robieniu malca na ulice ale tepem starannością i czasem nie jestem w stanie dorównać


P.S. dobre podstawki pod koła

[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2012-08-06 00:18:25 ]
  
 
JO jo jo!

Dużo nowego - wnętrze i obie komory są w suchym kolorze, zewnętrze właśnie schnie i jutro wrzucę fotki całości
Generalnie po raz pierwszy malowałem i ogólnie sam robiłem całą blacharkę. Chyba się naumiałem, bo lakier przynajmniej na mokro wyglądał dobrze








[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2012-09-01 23:15:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2012-09-01 23:15:51 ]
  
 
Gdzie dorwałeś gazowe KYB?
  
 
Cytat:
2012-09-02 11:56:41, Marder pisze:
Gdzie dorwałeś gazowe KYB?



To są tyły od punto.

:











[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2012-09-02 16:28:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2012-09-02 16:28:44 ]
  
 
Ogarnąłeś tego malucha w takim szybkim tempie że aż nie do uwierzenia .Praca wykonana profesjonalnie konkretnie teraz sama przyjemność poskładać i cieszyć się jazdą kilka lat.
  
 
Jestem pod wrażeniem powierzchni lakierowanej, jak na pierwszy raz to już w ogóle
Składaj szybko motor i daj w palnik by pająki z bredy uciekły bo u mnie zbierały się w niej półtora roku
  
 
Cytat:
2012-09-02 16:27:22, PitGTR pisze:
To są tyły od punto.


Dużo roboty żeby to przerobic do malucha?
  
 
Cytat:
2012-09-03 12:07:38, Marder pisze:
Dużo roboty żeby to przerobic do malucha?



Trzeba wyciąć uszy i zastąpić je szpilkami.
  
 
ty ziomus piknie ci to wyszlo podobuje mnie sie twoja praca
  
 
no kurde proste

Rób swojego, już we wrześniu trzeba upalać
  
 
Ładnie z robotą idziesz... mam pytanie, po osunięciu wygłuszeń zostaje warstewka... kleju? ciężko to usunąć masz jakiś sposób? Nitrem to można się nawciągać a będę chciał wnętrze malować.
  
 
Tak, zostaje klej - ja usuwałem właśnie nitro, tylko robiłem to bez szyb i na dworzu, także wszystko wywiewało.

Co do auta to dziś malowałem pozostałe drzwi i klapy, buda już uzbrojona we wszystko. W przyszłym tygodniu wyjazd
  
 
Ja zabrałem się za to zmywanie i auto mam tez gołe... słabo to idzie, może dlatego ze tyle lat w aucie było i sie tak zwulkanizowało - będę walczył Nie wiem jak zrobić mocowanie foteli, ale może zgapie od Ciebie
  
 
To jedyny dobry i mocny patent. No i prosty do zrobienia do tego
  
 
Świetna robota, przyjemnie się to ogląda
  
 
Zagadał No i wiem też, że struma będzie tylko na niedziele i święta



  
 
To się cieszę że strumę przedmuchałeś
Fajnie wygląda
  
 
eee tam,
struma musi być- przynjamniej do pierwszego zatrzymania przez policję
  
 
tempo masz konkretne, jak ja bym chciał być na takim etapie